Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

podkładka pod mysz Mad Catz G.L.I.D.E. TE

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
podkładka pod mysz Mad Catz G.L.I.D.E. TE
Mad Catz G.L.I.D.E. TE
Opis i dane
Mad Catz G.L.I.D.E. TE to najlepsze miejsce pracy dla myszy niczym naturalne środowisko dla drapieżnika, który w swoim otoczeniu sprawnie poluje na zwierzynę, tak podkładka G.L.I.D.E. TE zapewni najlepsze warunki dla skutecznej i precyzyjnej pracy myszy. O 150% większa powierzchnia od standardowych podkładek, niczym większe pole łowieckie dające drapieżnikowi większą przestrzeń do manewru, pozwoli myszy na swobodną pracę, szczególnie przy niższych wartościach DPI-niezbędnych do precyzyjnego oddawania head-shotów w grach FPP, które wymagają bardziej zamaszystych ruchów ręką.

Gładka faktura powierzchni pozwoli na osiągnięcie świetnego ślizgu nie tracąc przy tym kontroli nad gryzoniem osiągnięto to dzięki idealnej fuzji materiału sylikonowego z gumowaną podstawą rozwiązanie to w porównaniu do typowego połączenia tkaniny z gumą komórkową pozwoli osiągnąć dłuższą żywotność podkładki bród i pot nie wnika we włókna a brzegi są idealnie sprasowane dzięki czemu materiał nie pruje się na krawędziach podkładki(no i nie blokuje kabla myszki). Podkładka dodatkowo nie pamięta ułożenia zwinięta czy zagięta szybko wróci do naturalnego płaskiego ułożenia. Łatwo też jest ją wyczyścić dzięki naturalnej wodoodporności zastosowanych materiałów.

Dane techniczne

podkładka pod mysz Mad Catz G.L.I.D.E. TE

Rodzaj materiału guma, tkanina, silikon
Podpórka pod nadgarstek tak
Rozmiar M
Wymiary (szer. x gł.) 39,5 x 31,5 cm
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  IMPAKT Sp z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Mad Catz G.L.I.D.E. TE, wpisz 1057713 w wyszukiwarce euro.com.pl.