Przejdź do opisu produktu

Samsung NV75A6649RS

piekarnik elektryczny

Samsung
nr kat.
1244239

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Zakres od A+++ do D Karta produktu

Razem taniej!

Akcesoria

Opis produktu

Charakterystyka

Moduł Wi-Fi pozwala na zdalne sterowanie urządzeniem

Wi-Fi 

Dzięki aplikacji SmartThings na swoim smartfonie, masz możliwość zdalnej obsługi piekarnika oraz korzystania z funkcji dodatkowych, takich jak np. asystent pieczenia.

Bez uraty ciepła w dolnej komorze

Flex Door

Przygotuj dwie potrawy naraz. Jest to możliwe dzięki technologii Dual Cook. A dzięki dzielonym drzwiom możesz otworzyć górną część piekarnika pozostawiając dolną zamkniętą.

2 potrawy naraz

Dual Cook 

Dual Cook pozwala piec dwie różne potrawy w innych parametrach. Umożliwia to dzielący przestrzeń piekarnika separator.

Auto programy do Twojej dyspozycji

Auto Menu 

Do Twojej dyspozycji jest 60 przepisów zaprogramowanych w urządzeniu. Przygotowano je współpracując z mistrzami kuchni z różnych zakątków świata.

Sterowanie intuicyjne

Intuicyjne sterowanie

Urządzenie jest sterowane dotykiem. Ma biały wyświetlacz LCD oraz pokrętła, które sprawiają, że piekarnik łatwo obsługiwać.

Eco tryb

Energooszczędność

Masz możliwość podzielenia piekarnika Dual Cook na dwie strefy oraz wykorzystać tylko jedną z nich, górną lub dolną, by zużycie energii było mniejsze.

Czyść parą lub katalitycznie

Czyszczenie parowe lub katalityczne

Zabrudzenia zostają rozmiękczone przy użyciu pary wodnej, a osadzające się na katalitycznych wkładach pozostałości po pieczeniu, zostają rozpuszczone.

Łatwe wysuwanie blach

Prowadnice teleskopowe

Wysuwając się płynnie, zapewniają łatwe wyciąganie blach z urządzenia, wygodę podczas użytkowania i stabilność dań. Bez obaw doprawisz dania w trakcie ich przyrządzania.

 Eleganckie wykończenie stalowe

Piekarnik wykonano z dbałością o detale. Dzięki wykończeniu w kolorze stalowym doskonale wkomponowuje się w różne kuchenne aranżacje i doskonale dopasuje się do zabudowy w nowoczesnym stylu. Front urządzenia nabiera elegancji dzięki wyświetlaczowi LCD w kolorze białym z dotykowym panelem sterowania oraz wbudowanemu zegarowi kuchennemu.

Znakomity efekt, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom

Sterowanie Wi-Fi

Masz możliwość uruchomienia urządzenia, niezależnie od miejsca pobytu dzięki modułowi Wi-Fi. Zawsze też wiesz, kiedy zakończy się pieczenie dania.

SmartThings

Obsługuj za pomocą smartfona

Miej pod kontrolą pracę urządzenia niezależnie od miejsca pobytu. Zawsze możesz sprawdzić, ile czasu zostało do końca pracy piekarnika oraz uzyskać porady odnośnie najlepszego trybu oraz sposobu, by przygotować potrawę. Możesz też wykorzystać automatyczne programy, a także skorzystać z bazy różnorodnych przepisów oraz asystenta pieczenia. Zainstaluj na smartfonie aplikację SmartThings, by przekonać się o mnogości możliwości na własnej skórze.

phpcjMYyj php6f3rw8 Obsluguj za pomoca smartfona 2

Kody błędów

Działaj, by naprawiać

Masz możliwość natychmiastowej reakcji na problemy dzięki wyświetlanej informacji o błędach.

 Przypomnienia

Śledź najważniejsze informacje

Używaj aplikacji i korzystaj z przypomnień, by być na bieżąco z postępami pieczenia i informacjami o tym, kiedy piekarnik zakończy pracę.

Włącz zdalnie piekarnik

phpVcFdcv wlacz piekarnik

Nie podnoś się z fotela, by aktywować urządzenie i wybrać odpowiedni tryb.

SmartThings

SmartThings Cooking

Skorzystaj z dostępnej w aplikacji bazy przepisów, które łatwo dopasujesz do swoich potrzeb. Do Twojej dyspozycji jest też 60 programów automatycznych oraz planer posiłków. Korzystaj także z opcji robienia list zakupowych, by nie zapomnieć o składnikach. Możesz też kontrolować kuchenkę za pomocą asystenta głosowego.

60 programów auto
Własna spiżarnia
Sprawdzaj zasoby

Wiesz, co masz w spiżarni. Bez trudu stworzysz także listy zakupowe.

Zaplanuj posiłki

Planowanie posiłków

Ustaw planer ręcznie lub wygeneruj automatycznie, uwzględniając własne preferencje żywieniowe.

Inspiracje i rekomendacje

Inspiruj się

Wskaż produkty, następnie sprawdź w aplikacji podpowiedzi dotyczące przygotowania posiłków.

SmartThings

Przepisy w aplikacji

Aplikacja jest pełna informacji, w jaki sposób sporządzić danie oraz odnośnie wyboru trybu. Korzystając z niej uzyskasz też inne wartościowe wskazówki. Ustaw w niej indywidualne preferencje smakowe, wskaż nietolerancje pokarmowe.

Korzystaj z receptur

Funkcjonalne udogodnienia

W piekarniku wykorzystano technologię Dual Cook Flex™. Pozwala ona piec dwa dania jednocześnie. Dzielone drzwi umożliwiają Ci natomiast doglądanie potrawy w górnej komorze bez utraty ciepła w dolnej części.

Flex Door

Doglądaj potraw bez obaw

Dbaj o czułe na skoki temperatury potrawy poprzez umieszczenie ich w komorze dolnej, pozostającej w szczelnym zamknięciu. Dania, których trzeba doglądać w czasie przygotowywania posiłku, włóż do komory górnej. Sprawdzając ich stan, nie spowodujesz redukcji ciepła w reszcie urządzenia.

Flex door pozwala doglądać dania bez utraty ciepła w drugiej komorze

 Dual Cook

1 piekarnik, 2 razy więcej możliwości

Przygotuj dwa posiłki naraz, jednak w zupełnie innych trybach i temperaturach. Jest to możliwe dzięki specjalnemu separatorowi, który dzieli piekarnik na dwie części. Redukuje on również przenikanie zapachów dań. Pozwoli Ci to oszczędzić energię elektryczną oraz czas.

 

Więcej możliwości z piekarnikiem

Dzięki Dual Cook, zyskujesz:

Więcej zaoszczędzonej energii

Oszczędność czasu

Jeśli danie, które podgrzewasz jest niewielkie, korzystaj z jednej komory, a zużycie energii zmniejszy się do 20%*.

Oszczędność czasu

Redukcja zużycia energii

Jeżeli planujesz ugotować dwie potrawy, podziel komorę i oszczędzaj czas. Możesz upiec je w zupełnie różnych warunkach.

* Całkowite zużycie energii zostaje zredukowane nawet do 20%. Wynik potwierdzono testami wewnętrznymi w oparciu o normę IEC-60350 (pieczenie ciasteczek, termoobieg, 155˚C, w porównaniu z pieczeniem w pełnej powierzchni piekarnika). Faktyczny poziom zużycia energii może być nieco inny, w zależności od rodzaju dania oraz wybranego trybu pieczenia i innych czynników.

Podwójny termoobieg

Doskonałe rezultaty pieczenia

Gorące powietrze jest odpowiednio cyrkulowane wewnątrz urządzenia przez dwa niezależnie obracające się wentylatory. Dzięki temu urządzenie szybciej się nagrzewa, a dania są soczyste i perfekcyjnie wypieczone ze wszystkich stron.

Termoobieg sprzyja smacznym efektom

Tryb ProRoasting

Idealnie opieczone mięso

Piekarnik rozgrzewa się do temperatury 220°C. Następnie następuje zamknięcie porów mięsa i zatrzymanie jego naturalnych soków w środku. W kolejnym etapie temperatura obniża się do wybranego wcześniej poziomu, by niespiesznie opiekać danie, aż do uzyskania doskonałego smaku.

Chrupiąca skórka

Podtrzymywanie ciepła 

Podtrzymaj temperaturę

Funkcja podtrzymywania ciepła umożliwi Ci zawsze serwować ciepłe i smaczne posiłki, bez obaw o ich rozgotowanie lub wysuszenie i niezależnie od pory odwiedzin gości.

Podgrzewanie talerzy

Talerze zawsze ciepłe

Podawaj potrawy, jak w najlepszych restauracjach - w podgrzanych półmiskach, by dłużej były ciepłe i zachowały świetny smak.

Rozmrażanie

Szybko rozmrozisz dania

Wyposażony w funkcję rozmrażania, by wyciąganie posiłków na obiad już rano nie było konieczne. Produkty po rozmrożeniu będą nadal smaczne i pełne wartości odżywczych.

Ceramiczne wnętrze

Łatwe czyszczenie

Wnętrze piekarnika nie jest podatne na uszkodzenia dzięki wykorzystaniu wewnątrz emalii ceramicznej. Gładka powierzchnia sprzyja utrzymaniu go w czystości.

Łatwość czyszczenia

Czyszczenie katalityczne

Czyszczenie katalityczne

Pozostałości jedzenia gromadzące się na katalitycznych wkładach, dzięki wysokiej temperaturze w piekarniku, ulegają rozpuszczeniu.

Czyszczenie parą

Czyszczenie przy użyciu pary

Wystarczy mała ilość wody pozostawiona na dnie urządzenia i włączenie funkcji, a para wodna, która pojawi się w wyniku uruchomienia trybu, rozmiękczy brud, czyniąc go łatwo usuwalnym przy użyciu miękkiej ściereczki.

Intuicyjny panel sterowania

1

Pokrętło wyboru trybu

2

Wyświetlacz

3

Górna komora

4

Start/Pauza górna komora

5

Czas gotowania

6

Połączenie wi-fi

7

Przycisk akceptacji

8

Pokrętło wyboru wartości

9

Dolna komora

10

Start/Pauza dolna komora

11

Oświetlenie piekarnika

12

Menu

13

Wstecz

Bezpieczeństwo

Twojemu bezpieczeństwu służy szereg rozwiązań przeciwdziałających skutkom awarii. Przypadkowa zmiana ustawień nie będzie stanowić problemu, gdy klikniesz w przycisk temu zapobiegający - już nic nie zakłóci procesu pieczenia. Zabezpieczenie antyprzepięciowe chroni natomiast przed efektami wahań prądu i napięcia. W razie awarii następuje automatyczne odcięcie urządzenia od zasilania.

Najlepiej w zestawie

Piekarnik kompaktowy 

NQ50A6539BS

Kompaktowy piekarnik NQ50A6539BS

Oprócz termoobiegu posiada funkcję mikrofali. Podgrzewa dania szybko i równomiernie. Łącz tryby, aby Twoje dania były pełne smaku.

Kuchenka mikrofalowa do zabudowy NQ50A6139BS

Model NQ50A6139BS doskonały do każdej kuchni

Pojemność 50 litrów pomieści dużo jedzenia. Dzięki niej łatwiej Ci będzie przygotować różne posiłki. Sprawdzi się do podgrzewania, jak i rozmrażania.

Szuflada podgrzewająca do zabudowy NL20J7100WB

Szuflada grzewcza do zabudowy NL20J7100WB

Dopasowana do piekarnika. Dzięki niej podtrzymasz idealną temperaturę potraw, póki cały obiad nie będzie gotowy.

Sprawdź wymiary
Sprawdź wymiary piekarnika

A

Szerokość:  

595 mm

B

Głębokość:  

566 mm

C

Wysokość:  

595 mm

W opakowaniu

Warto wiedzieć

Możesz zaobserwować skroplenie się pary wodnej w dolnej części piekarnika, gdy pieczesz potrawy w górnej części piekarnika z użyciem separatora. 

Jest to proces naturalny, wynikający z faktu skraplania się gorącej pary wodnej na dolnej części szyby piekarnika (zimny element). W przypadku otworzenia drzwi piekarnika tuż po zakończeniu pieczenia, na dolną rynienkę pod drzwiami piekarnika może spaść kilka kropel wody.

Wskazówki dotyczące oszczędzania energii: 

• Aby zachować odpowiednią temperaturę oraz oszczędzić energię, należy jak najrzadziej otwierać drzwi piekarnika podczas gotowania.

• Należy zaplanować proces przygotowywania większej liczby potraw, aby uniknąć wyłączania piekarnika między pieczeniem potraw. Pomaga to zaoszczędzić energię i skraca czas ponownego nagrzewania piekarnika.

• Podczas pieczenia, które trwa dłużej niż 30 minut, można wyłączyć piekarnik około 5–10 minut przed końcem czasu - pomaga to oszczędzić energię. Pozostałe ciepło zostanie wykorzystane do dokończenia procesu przyrządzania potrawy.

Dane techniczne

piekarnik elektryczny Samsung NV75A6649RS

Wymiary bez elementów wystających (SxWxG) 59,5 x 59,5 x 56,6 cm
Kolor frontu  srebrny
Drzwi  otwierane uchylnie
Sterowanie elektroniczne - chowane pokrętła, dotykowe (sensorowe) na froncie piekarnika
Wyświetlacz  tak
Typ prowadnic w piekarniku teleskopowe - jeden poziom
Liczba poziomów pieczenia  5
Czyszczenie piekarnika parowe, katalityczne
Wnętrze piekarnika  emalia
Oświetlenie  tak
Programator pracy piekarnika elektroniczny
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna A+
Napięcie zasilania 230 V
Pojemność 75 litrów
Zużycie energii (tryb tradycyjny)  1,05 kWh
Zużycie energii (tryb z wentylatorem)  0,71 kWh
Funkcje   
Funkcje podstawowe pieczenia  grill + wentylator, grill o dużej powierzchni, grill o małej powierzchni, grzałka dolna, grzałka dolna + wentylator, grzałka górna + wentylator, konwekcja, termoobieg, termoobieg eco
Zakres temperatur  30-300 ˚C
Termoobieg tak
Szybki nagrzew  tak
Grill (opiekacz) tak
Programy automatyczne  tak 40
Funkcje dodatkowe  podgrzewanie talerzy, funkcja "rozmrażnie", podtrzymywanie ciepła, zdalne sterowanie
Dodatkowe informacje  timer, pieczenie wielopoziomowe, wyświetlany czas dotychczasowej pracy, podział piekarnika na dwie części, elektroniczny programator dotykowy
Zastosowane technologie  Wi-Fi, możliwość podziału komory na dwie niezależne części Samsung Dual Cook, Samsung tryb ProRoasting, czyszczenie parą Samsung Steam Clean, zdalne sterowanie Samsung Smart Things
Bezpieczeństwo użytkowania   
Bezpieczeństwo użytkowania  blokada przed przypadkowym uruchomieniem
Parametry fizyczne   
Wymiary opakowania  60 x 60 x 60 cm
Waga z opakowaniem  31 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  1 głęboka półka blaszana, 1 półka blaszana, 1 ruszt, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Instrukcja użytkownika  Pobierz
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: 2 500 zł - 2 999 zł
  • Marka: Samsung
  • Rodzaj piekarnika: piekarnik elektryczny

Ocena klientów

5 na podstawie 9 ocen
5
(9)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • szybkość podgrzewania
  • jakość grzałek
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
fantastyczny piekarnik
szybkość podgrzewania:
łatwość czyszczenia:
precyzja przycisków:
pojemność wewnątrz:
jakość grzałek:
19-12-2021,
Jasiek80
Potwierdzony zakup

Piekarnik używamy od dwóch tygodni. Możliwość pieczenia dwóch niezależnych potraw jest fantastyczna. W przypadku dużej rodziny i problemów z "niejadkami" można przygotować jednocześnie dwa różne dania. Piekarnik daje możliwość "zaprogramowania" z telefonu... super #uzytkownikSamsung

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Suuuper Piekarnik
szybkość podgrzewania:
łatwość czyszczenia:
precyzja przycisków:
pojemność wewnątrz:
jakość grzałek:
05-12-2021,
Bogusław
Potwierdzony zakup

Już od dłuższego czasu chciałem zakupić piekarnik Samsunga dual cook. Niestety nie mogłem się zdecydować który. Wiedziałem, że muszą być drzwiczki uchylne. I to był warunek bezwzględny. Sprawdzałem, czytałem i zdecydowałem. Wybrałem model NV75A6649RS, który nie dość, że idealnie pasuje do zabudowy kuchni to spełnia moje oczekiwania i na dodatek jeszcze ta nowość -wifi. Sprawdza się idealnie. Pieczenie jest super i ciacha wychodzą idealne. Podzielić piekarnik na dwa oddzielne ogniska toć to super pomysł. Dwie potrawy na raz można przygotować. Polecam ten model - jest po prostu IDEALNY.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Suuuper Piekarnik
szybkość podgrzewania:
łatwość czyszczenia:
precyzja przycisków:
pojemność wewnątrz:
jakość grzałek:
05-12-2021,
Bogusław
Potwierdzony zakup

Już od dłuższego czasu chciałem zakupić piekarnik Samsunga dual cook. Niestety nie mogłem się zdecydować który. Wiedziałem, że muszą być drzwiczki uchylne. I to był warunek bezwzględny. Sprawdzałem, czytałem i zdecydowałem. Wybrałem model NV75A6649RS, który nie dość, że idealnie pasuje do zabudowy kuchni to spełnia moje oczekiwania i na dodatek jeszcze ta nowość -wifi. Sprawdza się idealnie. Pieczenie jest super i ciacha wychodzą idealne. Podzielić piekarnik na dwa oddzielne ogniska toć to super pomysł. Dwie potrawy na raz można przygotować. Polecam ten model - jest po prostu IDEALNY #użytkownikSamsung

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Ideolo
szybkość podgrzewania:
łatwość czyszczenia:
precyzja przycisków:
pojemność wewnątrz:
jakość grzałek:
10-12-2021,
Pani Domu
Potwierdzony zakup

Idealne rozwiązanie dla idealnego domu. Funkcja dual cook sprawdza się wzorowo. Bardzo prosta i intuicyjna obsługa. Duży plus za zdalne sterowanie. Duża komora piekarnika pozwala na upieczenie prosiaka w całości! Nagrzewa się super ekstra szybko! #uzytkownikSamsung

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Piekarnik jutra
szybkość podgrzewania:
łatwość czyszczenia:
precyzja przycisków:
pojemność wewnątrz:
jakość grzałek:
19-12-2021,
Rad87
Potwierdzony zakup

Piekarnik ma ponadczasowy wygląd, możliwość sterowania smartfonem, dzielona komora, polecam, więcej mogę napisać po roku #użytkownikSamsung

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Bardzo dobry piekarnik #uzytkownikSamsung
szybkość podgrzewania:
łatwość czyszczenia:
precyzja przycisków:
pojemność wewnątrz:
jakość grzałek:
11-01-2022,
Anna Zabrze
Klient Euro

Polecam gorąco super piekarnik Dual Cook. Przygotowanie dwóch potraw jednocześnie to było moim marzeniem, zwłaszcza gdy wymagają różnych temperatur. Wspaniała zabawa we współpracy z telefonem. Łatwe czyszczenie dzięki gładkiej i niebieskiej emalii. Intuicyjne sterowanie zdecydowanie lepsze niż u konkurencji. Użytkuję od dwóch dni ale jestem bardzo zaskoczona pozytywnie. Zdecydowanie oferuje on więcej niż oczekiwałam. #uzytkownikSamsung

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam
szybkość podgrzewania:
łatwość czyszczenia:
precyzja przycisków:
pojemność wewnątrz:
jakość grzałek:
13-01-2022,
Bartek
Klient Euro

Piekarnik używamy od dwóch tygodni, ogólnie jesteśmy zadowoleni, chociaż na początku nie wydawał się zbyt intuicyjny, teraz już się rozumiemy. Ogólnie funkcja smart moim zdaniem jest zbędna ponieważ po ustawieniu wszystkiego na telefonie i tak trzeba wystartować piekarnik ręcznie na panelu urządzenia. Z plusów oczywiście możliwość pieczenia dwóch potraw na raz w innych temperaturach, szybkość nagrzewania, wszystko idealnie dopieczone

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Super!!!!
szybkość podgrzewania:
łatwość czyszczenia:
precyzja przycisków:
pojemność wewnątrz:
jakość grzałek:
30-12-2021,
Rico
Potwierdzony zakup

Witam!!!!Kupiłem prezent na urodziny żonie i jestem mega zadowolony oczywiście że smaku przygotowanych potraw prze nią.Z tego co mi opowiedziała to piekarnik jest wszechstronny i mega dopracowany.Ciasata zawsze dopieczone co nie można powiedzieć o starym piekarniku który już się wyeksploatował.....Poza tym dzielone drzwi to bajer który jest bardzo przydatny aby potrawy byly jeszcze lepsze i wyśmienite.Co do Menu to bardzo intuicyjne szybko można wszystko opanować.....Bardzo polecamy ten sprzęt jak na razie jest super!!!!! #użytkownikSamsung

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Sprzęt godny uwagi.
szybkość podgrzewania:
łatwość czyszczenia:
precyzja przycisków:
pojemność wewnątrz:
jakość grzałek:
30-12-2021,
Nataliia

Piekarnik Samsunga spełnia moje wszystkie oczekiwania. Nagrzewa się bardzo szybko intuicyjne menu szybko można się połapać. Poza tym łamane drzwi na dwoje to mega rozwiązanie. Wszystko dopieczone a mięso nie wysuszone. Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu..... Pozdrawiam. #użytkownikSamsung

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytania i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Samsung NV75A6649RS

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung NV75A6649RS, wpisz 1244239 w wyszukiwarce euro.com.pl.