Przejdź do opisu produktu

Amica EB954BA+ IN Pyroliza

piekarnik elektryczny

Amica
nr kat.
1074179

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Zakres od A+++ do D Karta produktu
Typ prowadnic w piekarniku  teleskopowe - dwa poziomy
Sterowanie  elektroniczne - dotykowe (sensorowe) na froncie piekarnika
Seria  IN.
Zobacz pełny opis produktu

Akcesoria

Opis produktu

Piekarnik do zabudowy
EB954BA+ IN PYROLIZA z podświetlanym uchwytem
Sprawdź, co możesz zyskać, wybierając piekarnik
Amica EB954BA+ IN PYROLIZA z podświetlanym uchwytem
Bezpieczeństwo

Zimny front 35°C

Podziwiaj piekące się smakołyki z naprawdę bliska!

Drabinki boczne

Wygodne i stabilne wysuwanie blach, dzięki drabinkom ze stali nierdzewnej!
Design

Soft Light

Dzięki stopniowemu rozświetlaniu wnętrza piekarnika, Twój wystrój zyska na elegancji.

Podświetlany uchwyt

Wyjątkowy, pełen elegancji klimat w Twojej kuchni, dzięki podświetleniu rączki piekarnika.
Technologia

Programator Smart TI

Daje Ci możliwość sterowania sprzętami kuchennymi z pomocą aplikacji mobilnej.

Zdalne sterowanie

Możliwość zdalnego sterowania urządzeniem poprzez smartphon lub tablet, dzięki intuicyjnej aplikacji.
Komfort

Liczba gotowych programów: 88

Wygoda i szybkość przygotowywania posiłków, dzięki gotowym programom pieczenia!

Czyszczenie piekarnika: pyrolityczne

Wygodne czyszczenie piekarnika z myślą o Twojej wygodzie.
 
Piekarnik Podświetlanie
 
Piekarnik Podświetlanie
 
01
Multimedialna książka kucharska Dzięki Multimedialnej książce kucharskiej, przepisy na pyszne dania będziesz mieć zawsze pod ręką
02
Przepisy na drzwiach Praktyczny poradnik w zasięgu ręki – zawiera informacje o rodzaju potrawy, temperaturze, poziomie oraz czasie pieczenia.
03
Soft close & open Innowacyjne rozwiązanie Soft Close and Open sprawi, że będziesz mógł na dobre zapomnieć o opadających z impetem lub trzaskających drzwiach piekarnika!
04
Podświetlany uchwyt Teraz o stopniu nagrzania komory poinformuje Cię elegancki, podświetlany uchwyt!
01
Równomierne pieczenie Dzięki funkcji możesz przygotować dużą porcję wypieków i mieć pewność, że będą one równo zarumienione i wypieczone.
02
Slow cooking Zyskaj możliwość powolnego pieczenia w niskich temperaturach, dzięki którym potrawy nie stracą wartości odżywczych, będą bardziej soczyste i smaczniejsze.
03
Pyroliza Pyroliza to samoczynne, efektywne oraz w pełni bezpieczne czyszczenie komory piekarnika, bez konieczności stosowania jakichkolwiek detergentów.
04
Emalia łatwoczyszcząca Easy Clean Zastosowanie Emalii łatwoczyszczącej Easy Clean wpływa nie tylko na estetykę wnętrza - dzięki niej bez problemu utrzymasz urządzenie w czystości.
 
Przestawione grafiki urządzenia są wizualizacją i mogą różnić się od oryginału.

Programator Smart TI

Jedno urządzenie, wiele możliwości!

Programator Smart TI to rozbudowana wersja programatora z ekranem dotykowym w linii produktowej Integra Smart. Dzięki temu, że jest on wyposażony w funkcjonalne rozwiązania, które ułatwią Ci przygotowanie posiłków. Przykład? Programy gotowe, które sprawiają, że piekarnik samodzielnie ustawi temperaturę i czas pieczenia - w zależności od typu dania i jego wagi. Dzięki programatorowi zyskujesz także możliwość sterowania piekarnikiem poprzez aplikację mobilną.

Gotowe programy

Dopasowanie urządzeń Amica do Twoich potrzeb

Chcesz zaoszczędzić trochę czasu? Wypróbuj gotowe programy pieczenia, stworzone we współpracy z profesjonalnymi szefami kuchni. Dzięki nim możesz w szybki sposób przygotować ulubione danie, nie musząc zastanawiać się nad czasem pieczenia i temperaturą dopasowaną do rodzaju i rozmiarów potrawy. Twój piekarnik może zrobić to za Ciebie - z jeszcze lepszym efektem!

Szeroki zakres temperatur (30°C-280°C)

Dopasowanie urządzeń Amica do Twoich potrzeb

Chciałbyś piec potrawy także w niskich temperaturach? Dzięki szerokiemu zakresowi temperatur, zastosowanym w piekarnikach Amica - jest to możliwe! Skala temperatur od 30°C do 280°C gwarantuje Ci z kolei pełen komfort użytkowania oraz wszechstronne możliwości przygotowywania potraw. Do czego możesz wykorzystać niższe temperatury pieczenia? Na przykład do wyrastania ciasta, a wyższe do ich pieczenia. Delikatna obróbka cieplna to także skuteczne zapobieganie rozgotowaniu składników, pozwalające zachować pełen smak Twoich potraw.

Prowadnice teleskopowe z pełnym wysuwem z funkcją Stop

Łatwe użytkowanie dla Twojego komfortu

Chciałbyś zyskać pełną swobodę użytkowania piekarnika i gwarancję bezpieczeństwa podczas tej czynności? Prowadnice teleskopowe z pełnym wysuwem i funkcją Stop - to rozwiązanie dla Ciebie, szczególnie w przypadku mocno obciążonych blach! Dzięki pionowej regulacji możesz zamontować prowadnice na różnych poziomach. Dodatkowym udogodnieniem będzie dla Ciebie możliwa blokada prowadnic w pozycji wysuniętej.

Podwójne oświetlenie halogenowe

Wygoda użytkowania i praktyczne rozwiązanie

Zdarza się, że musisz otworzyć piekarnik podczas pieczenia? Nie jest to przyjemne, ani tym bardziej bezpieczne! Właśnie z tego powodu w urządzeniach Amica zainstalowaliśmy specjalne halogenowe, rozświetlające komorę, dzięki którym sprawdzisz stan upieczenia potrawy zaglądając przed szybkę - bez konieczności otwierania piekarnika!

Zdalne sterowanie

Inteligentne rozwiązanie i kontrola nad urządzeniem

Po wyjściu z domu zastanawiasz się często, czy na pewno wyłączyłeś piekarnik? Zapomnij o tym! Dzięki specjalnej aplikacji, która umożliwi Ci zdalne sterowanie piekarnikiem i innymi urządzeniami w sieci, możesz mieć pełną kontrolę. Aplikacja pozwoli ci na kontrolę statusu pracy urządzenia - możesz także włączyć je zanim wrócisz do domu, aby szybciej przygotować ulubioną potrawę.
Zobacz materiały wideo
Przełomowa technologia skutecznego czyszczenia
Równomierne pieczenie w każdym miejscu piekarnika!
Poznaj innowacyjne funkcje piekarników Amica IN.
Zdjęcia i filmy w sekcji "Opis produktu" mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnego modelu produktu
Daj się zaskoczyć mnogością funkcji piekarnika Amica EB954BA+ IN PYROLIZA z podświetlanym uchwytem
Programator Smart TI
Rozwiń

Programator Smart TI został wyposażony w funkcjonalne rozwiązania, które ułatwiają przygotowanie posiłków - np. programy gotowe, dzięki którym piekarnik samodzielnie ustawia temperaturę i czas pieczenia w zależności od typu i wagi potrawy. Programator Smart TI daje Ci też możliwość sterowania urządzeniem za pomocą aplikacji mobilnej.

Liczba funkcji: 10
Rozwiń

Piekarniki Amica zostały wyposażone w niezwykle przydatne funkcje, przykładowo - funkcja opiekacza pozwala na przygotowanie potraw z grilla, z kolei dzięki funkcji rozmrażanie, możesz szybko i bezproblemowo rozmrozić produkty, których chcesz aktualnie użyć.

 
Multimedialna książka kucharska
Rozwiń

W piekarnikach Amica znajdziesz Multimedialną książkę kucharską, w której poznasz sposób przygotowania wybranej potrawy i specjalnie zaprogramowane dla tego celu funkcje, które sprawią, że danie zawsze będzie wyśmienite!

Slow Cooking
Rozwiń

Funkcja Slow Cooking umożliwi Ci wygodne przygotowanie potraw w niskich temperaturach. Dzięki takiemu sposobowi przyrządzania, potrawy zachowają swoje wartości odżywcze, będą także zdrowsze i bardziej soczyste!

 
Równomierne pieczenie
Rozwiń

Równomierne pieczenie to doskonałe rozwiązanie, które zapewni Ci doskonałe efekty przyrządzanych potraw. Jest to możliwe, dzięki precyzyjnie zaprojektowanej dystrybucji ciepła oraz stabilnej temperaturze utrzymywanej wewnątrz urządzenia.

Szeroki zakres temperatur (30°C-280°C)
Rozwiń

Szeroka skala temperatur, od 30 do 280 ºC, to zapewnienie wszechstronności urządzenia i jeszcze większy komfort pracy w kuchni dla Ciebie. Niski temperatury wykorzystasz do wyrastania ciasta, wysokie natomiast idealnie nadają się do pieczenia mięs.

 
Szybki nagrzew
Rozwiń

Funkcja Szybkiego nagrzewu pozwala na osiągnięcie pożądanej temperatury w jak najkrótszym czasie. Urządzenie osiąga temp. 150°C w 4 minuty, czyli o 20% szybciej w porównaniu ze standardami!

Przepisy na drzwiach
Rozwiń

Chciałbyś mieć swoje ulubione przepisy zawsze pod ręką? W piekarnikach Amica znajdziesz je na wewnętrznej stronie drzwi! To praktyczny poradnik, zawierający informację o rodzaju potrawy, temperaturze, poziomie oraz czasie pieczenia.

 
Czyszczenie piekarnika: pyrolityczne
Rozwiń

Pyroliza, to wygodna funkcja automatycznego czyszczenia, której działanie polega na rozkładzie substancji organicznych pod wpływem wysokiej temperatury.

Emalia łatwoczyszcząca Easy Clean
Rozwiń

Wykorzystanie w piekarnikach Amica emalii łatwoczyszczącej Easy Clean wpływa nie tylko na estetykę wnętrza, ale także na wygodę użytkowania. Dzięki wyjątkowo gładkiej powierzchni, łatwiej będzie Ci utrzymać piekarnik w nieskazitelnej czystości.

 
Zimny front 35°C
Rozwiń

Dzięki funkcjonalności Zimny front 35°C, w piekarniku rozgrzanym do 180°C temperatura na froncie wyniesie maksymalnie 35°C. Wszystko po to, by bezpiecznie podziwiać piekące się smakołyki z naprawdę bliska.

Prowadnice teleskopowe z pełnym wysuwem z funkcją Stop
Rozwiń

Prowadnice teleskopowe to swoboda użytkowania i bezpieczeństwo - szczególnie podczas wyciągania z urządzenia mocno obciążonych blach lub naczyń. Dzięki pionowej regulacji prowadnice mogą być montowane na różnych poziomach, a dodatkowe udogodnienie stanowi możliwość blokady prowadnic w pozycji wysuniętej.

 
Soft close & open - miękkie domykanie i otwieranie
Rozwiń

Funkcja płynnego zamykania i otwierania drzwi, stanowiąca zestaw specjalnych zawiasów, powoduje, że korzystanie z piekarnika stanie się jeszcze przyjemniejsze i zdecydowanie bardziej komfortowe.

Podwójne oświetlenie halogenowe
Rozwiń

Dzięki wewnętrznemu, podwójnemu oświetleniu piekarnika w postaci dwóch lamp halogenowych, umieszczonych po bokach komory, zyskujesz możliwość komfortowego podglądu przygotowywanych dań, które będą widoczne jak na dłoni!

 
Soft Light
Rozwiń

Dzięki Soft Light, powodującemu stopniowe rozświetlanie wnętrza urządzenia przyjemnym dla oka, miękkim światłem, wystrój kuchni zyska na elegancji i subtelności.

Podświetlany uchwyt
Rozwiń

Dzięki wysmakowanemu, subtelnemu podświetleniu rączki piekarnika, stworzysz w swojej kuchni wyjątkowy, pełen elegancji klimat. Uchwyt pełni także inną, istotną funkcję - poinformuje Cię o statusie pracy urządzenia.

 
Funkcja Eco
Rozwiń

Funkcja ECO polega na wcześniejszym wyłączeniu grzania – około 5min przed zakończeniem pracy ¬ i dopieczeniu potrawy ciepłem resztkowym, zgromadzonym w piekarniku.

Łatwy demontaż drzwi
Rozwiń

Dzięki nowej konstrukcji drzwi, będziesz mógł w łatwy i bezpieczny sposób zdemontować szybę piekarnika - bez konieczności wyjmowania całych drzwi! Zastosowanie dwóch klipsów na górze drzwi sprawiło, że nie ma potrzeby stosowania żadnych narzędzi i można to zrobić samodzielnie.

 
Głośniki Bluetooth
Rozwiń

Dzięki wbudowanym w urządzenie głośnikom, możesz słuchać swojej ulubionej muzyki z dowolnej aplikacji na spartphonie w trakcie pracy w kuchni!

Podłączenie do Wi-Fi
Rozwiń

Sprawdź, jak działa nowa seria urządzeń marki Amica, która została wyposażona w specjalny system pozwalający komunikować się z innymi urządzeniami za pomocą Wi-Fi. Za sprawą specjalnej aplikacji, możesz włączyć piekarnik, a także sprawdzić stan uruchomienia pozostałych urządzeń AGD i ewentualnie je wyłączyć -nawet gdy jeszcze nie ma Cię w domu!

 
Zdalne sterowanie
Rozwiń

Dzięki intuicyjnej aplikacji, możesz w prosty sposób sprawdzić status pracy urządzeń, zdalnie włączać lub wyłączać piekarnik oraz sterować jego funkcjami. Z aplikacją zyskujesz komfort i pełną kontrolę nad urządzeniami w Twojej kuchni!

Prognoza pogody
Rozwiń

Chciałbyś zawsze być dobrze poinformowany? Żaden problem! Dzięki funkcji Prognoza pogody, na wyświetlaczu zawsze znajdą się aktualne infomacje na temat stanu pogody.

 
Złącze USB
Rozwiń

Chciałbyś móc w bezpieczny i wygodny sposób połączyć się piekarnikiem? Pamięć USB to idealny wybór! Aplikacja, dostępna na nośniku USB pozwoli Ci w pełni wykorzystać zaawansowane funkcje piekarnika.

Pen-drive 8GB z aplikacją desktopową
Rozwiń

Inteligentny piekarnik? Tak! Aplikacja, wgrana na pen-drive pozwoli Ci na zdalne zarządzanie urządzeniem i korzystanie z wygodnych funkcji.

 
Cyfrowy pokaz zdjęć
Rozwiń

Chciałbyś, aby Twój piekarnik pełnił nie tylko funkcje użytkowe, ale także estetyczne? Pochwal się ulubionymi fotografiami z wakacji, dzięki funkcji Cyfrowego pokazu zdjęć, który pozwoli Ci wyświetlać je na ekranie programatora piekarnika.

Drabinki boczne
Rozwiń

Dzięki drabinkom wykonanym ze stali nierdzewnej, wysuwanie blach będzie zdecydowanie łatwiejsze i dużo bardziej stabilne. Dodatkowo, w prosty sposób możesz je zdemontować i umyć - także w zmywarce!

 
Szyba refleksyjna
Rozwiń

Dzięki zastosowaniu wewnętrznej szyby refleksyjnej, udało się nam zmniejszyć temperaturę na froncie piekarnika aż o 15%! Teraz możesz swobodnie korzystać z urządzenia i nie martwić się dłużej o bezpieczeństwo.

Drabinka suszarnicza
Rozwiń

Drabinka suszarnicza to wygodne rozwiązanie - szczególnie przydatne w przypadku grillowania potraw, suszenia lub przygotowywania dań w naczyniu żaroodpornym. Dzięki temu, że drabinka suszarnicza została wyposażona w specjalne zabezpieczenia, jest dużo bardziej stabilna.

 
Liczba blach: 2
Rozwiń

Piekarniki Amica wyposażone zostały w 2 wygodne blachy, dzięki którym zyskujesz możliwość pieczenia ulubionych potraw w tym samym czasie na dwóch różnych poziomach.

Klasa energetyczna A+
Rozwiń

W związku z faktem, że większa klasa energetyczna oznacza mniejszy pobór energii, urządzenia naszej marki posiadają także klasę energetyczną A+, będącą symbolem dbałości o środowisko naturalne.

 
Termoobieg
Rozwiń

Funkcja termoobiegu wykorzystuje pierścieniową grzałkę, która została bezpośrednio połączona z wentylatorem - w urządzeniach Amica możliwe jest uzyskanie efektu doskonale rozprowadzonego powietrza i jednolitą temperaturę w każdym miejscu komory piekarnika.

Supergrill
Rozwiń

Jesteś smakoszem potraw z grilla? Supergrill to efektywne rozwiązanie dla Ciebie! Dzięki niemu z łatwością przygotujesz ryby z grilla, szaszłyki czy pieczone kiełbaski i będzie to dla Ciebie o wiele prostsze.

 
 
LINIA AMICA IN
Zaprojektowana w inteligentnym stylu
Amica IN to system połączonych ze sobą urządzeń - zaprojektowany po to, aby dawać Ci jeszcze większe poczucie komfortu - na zupełnie nowym poziomie. To także przyciągająca wzrok stylistyka i doskonałe wzornictwo, które docenią nawet najbardziej wymagające osoby.
Amica marka godna zaufania
Polski
Producent
Prestiżowe
nagrody
Obecność na 50 rynkach
zagranicznych
70 lat
doświadczenia
 
Polski
Producent
Prestiżowe
nagrody
Obecność na 50 rynkach
zagranicznych
70 lat
doświadczenia

Dane techniczne

piekarnik elektryczny Amica EB954BA+ IN Pyroliza

Wymiary bez elementów wystających (SxWxG) 59,5 x 59,5 x 57,5 cm
Kolor frontu  czarny
Drzwi  otwierane uchylnie
Sterowanie elektroniczne - dotykowe (sensorowe) na froncie piekarnika
Wyświetlacz  elektroniczny
Typ prowadnic w piekarniku teleskopowe - dwa poziomy
Liczba poziomów pieczenia  5
Czyszczenie piekarnika pyrolityczne
Wnętrze piekarnika  pyroliza
Oświetlenie  podwójne oświetlenie halogenowe
Opuszczana grzałka grilla (opiekacza) nie
Programator pracy piekarnika elektroniczny
Seria  IN.
Efektywność energetyczna   
Klasa energetyczna A+
Napięcie zasilania 230 V
Moc przyłączeniowa 3,1 kW
Pojemność 65 litrów
Zużycie energii (tryb tradycyjny)  0,99 kWh
Zużycie energii (tryb z wentylatorem)  0,67 kWh
Funkcje   
Funkcje podstawowe pieczenia  grill, grzałka dolna, grzałka dolna + grzałka górna + wentylator, grzałka górna, grzałka górna + grzałka dolna, pizza, rozmrażanie, supergrill, termoobieg, termoobieg eco, turbogrill
Zakres temperatur  30-280 ˚C
Termoobieg tak
Szybki nagrzew  tak
Grill (opiekacz) tak
Termosonda nie
Rożen nie
Funkcje dodatkowe  programowanie czasu startu, funkcja "rozmrażnie", zdalne sterowanie, 20 programów użytkownika, pokaz zdjęć
Dodatkowe informacje  podświetlany uchwyt, miękkie domykanie drzwi, głośniki Bluetooth
Zastosowane technologie  multimedialna książka kucharska Amica, Amica funkcja Prognoza pogody
Bezpieczeństwo użytkowania   
Bezpieczeństwo użytkowania  zimne drzwi, blokada przed zmianą ustawień
Parametry fizyczne   
Waga netto  36,2 kg
Wymiary opakowania  70 x 66 x 67 cm
Waga z opakowaniem  39,40 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  1 półka siatkowa, 2 półki blaszane, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Instrukcja użytkownika  Pobierz
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz
Producent   
Nazwa producenta / importera  Amica S.A.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: od 3 000 zł
  • Marka: Amica
  • Rodzaj piekarnika: piekarnik elektryczny

Ocena klientów

5 na podstawie 7 ocen
5
(6)
4
(0)
3
(0)
2
(1)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • pojemność wewnątrz
  • szybkość podgrzewania
85% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Piekarnik Amica
szybkość podgrzewania:
łatwość czyszczenia:
precyzja przycisków:
pojemność wewnątrz:
jakość grzałek:
10-06-2017,
Krys
Potwierdzony zakup

Bardzo dobre i funkcjonalne urządzenie.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Piekarnik Amica
szybkość podgrzewania:
łatwość czyszczenia:
precyzja przycisków:
pojemność wewnątrz:
jakość grzałek:
19-06-2018,
Aga
Potwierdzony zakup

Piekarnik mam już od roku, nie jestem z nieba bardzo zadowolona. Wszystkie funkcje typu pokaz zdjęć, temperatura, Wi-Fi działa. Oczywiście wymaga to czasu żeby wszystko rozpracować. Najbardziej jestem zadowolona z pyrolizy, piekarnik jest czysty nie ma śladu tłuszczu na szybach. Bardzo ładnie prezentuje sie w kuchni. Zakup bardzo udany.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
POLECAM PIEKARNIK AMICA
szybkość podgrzewania:
łatwość czyszczenia:
precyzja przycisków:
pojemność wewnątrz:
jakość grzałek:
18-06-2018,
SŁAWEK
Potwierdzony zakup

PIEKARNIK JEST DOSKONAŁY I ZAKUPY BEZ PROBLEMÓW

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Masakra
szybkość podgrzewania:
łatwość czyszczenia:
precyzja przycisków:
pojemność wewnątrz:
jakość grzałek:
25-01-2017,
bleble
Klient Euro

Po pierwsze pieczenie. Nigdy przedtem nie spotkam się aby piekarnik potrafił spadlic ciasto od spodu w jednymi miejscu okręgu o średnicy ok 8 cm. Zrobiłam zdjęcia - czekam na serwis. Z reszt a jest jeszcze gorzej. Aplikacja w piekarniku kompletnie nie odpracowana. Piekarnik ma wyświetlacz, na wyświetlaczu opcja bluetooth, która nie wyszukuje żadnych urządzeń, nie paruje się. Pytałam o to infolinie Amiki, wysłali pytanie do działu technicznego czekam. Wi-fi - nie jest to sprawa prosta. Po pierwsze z dołączonej instrukcji do piekarnika (mam wrażenie ze firma ukrywa ten fakt) wyczytałam ze sterowanie kuchenka przez wifi działa tylko pod warunkiem, iż piekarnik i urządzenie z aplikacja jest w tej samej sieci, a wiec nici z złączania piekarnika, lub wyłączana gdy się stoi w korku lub się jest na spacerze. Piekarnik nie ma wgranego oprogramowania do wifi. Dają do tego modem tp-link, który osobno trzeba podłączyć do prądu i za pomocą kabla lan podłaczyć do piekarnika. Trzeba zapomnieć o popularnej teraz funkcji plug and play, aby piekarnik zadziałał trzeba przejść przez instrukcję, która jest dołączana do piekarnika. Instrukcja i aplikacja jest nieprzyjazna dla użytkownika, mi i zajmomemu informatykowi nie udała się podłączyć piekarnika do wifi. Po telefonie na infolinie - Amica przesłała druga instrukcję. Jeżeli przejście przez nią nie uda się, trzeba poczekać na dział techniczny. Amica nie ma serwisu urządzeń elektronicznych, nikt do rozwiązania problemów z wi-fi i bluetoothem nie podjedzie. Na pytanie jak mam sobie poradzić od infolinii dostałam odpowiedz ze mam fotografować wszystko to co pokazuje ekran piekarnika. Załączam link do instrukcji otrzymanej od infolinii AMICI. Instrukcja dotyczy instalacji wi-fi, a zawiera 28 stron! Produkt nie gotowy do sprzedaży, program i aplikacja wołająca o pomstę do nieba, brak wsparcia technicznego. Centrum serwisowe zajmuje się tylko piekarnikami od strony grzewczo-gotujacej. Dla problemów informatycznych nie ma wsparcia i nie ma SERWISU. Jest w Amice podobno dział informatyczny (słowa dzisiejszej Konsultatki Pani Juli H.) ale od chwili zgłoszenia nie ma z nim żadnego kontkat, (oprócz zdjecia które podesłali z sybolem bluetooth - zebym wiedziała co wcisnąć (żenada). Na maile serwis nie odpowiada pisze do P. Zbigniewa Z. Oprócz niego rozmawiałam o problemie z Pania Anną Ł. Żadnej pomocy, żdnej merytoryki, żdnych konkretów. To jest koszmar. Muszę przyznać że jedynie agencje PR maja szybka - odpowiada od razu na FB

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (12) (5) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Brak termosondy
szybkość podgrzewania:
łatwość czyszczenia:
precyzja przycisków:
pojemność wewnątrz:
jakość grzałek:
15-04-2016,
Janina

Brak termosondy to poważna wada przy tak drogim piekarniku. Dla samej pyrolizy - nie warto brać, bo termosonda jest bardziej potrzebna! Lepiej wziąć 944-kę. Z tego względu zasługuje na 4 gwiazdki ale nie ma takiej opcji jak np. wyposażenie.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (5) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
rewelacyjny
szybkość podgrzewania:
łatwość czyszczenia:
precyzja przycisków:
pojemność wewnątrz:
jakość grzałek:
28-04-2016,
Leszka

Najlepsze z górnej półki co znalazłam, ma dosłownie wszystko i wiele więcej niż chciałam :) Wykonanie rewelacyjne, najlepszy programator z tych sprzętów które obejrzałam. Świetnie działa czyszczenie pyrolityczne, do tego jest chłodny front, soft close/open, zdalne sterowanie smartfonem i nawet możliwość tworzenia własnych programów pieczenia.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (16) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
dużo funkcji i świetnie wygląda
szybkość podgrzewania:
łatwość czyszczenia:
precyzja przycisków:
pojemność wewnątrz:
jakość grzałek:
01-01-2018,
Shina

Piekarnik wyposażony jest bardzo bogato. Naprawdę fajne dodatki ma w postaci programów, slow cooking oraz bezpieczny zimny front. Poza tym czyszczenie pyrolityczne to jest naprawdę świetna opcja, bardzo dokładne i każdy zakamarek będzie czysty. Ważne też było dla mnie, że piekarnik ma świetną funkcję slow cooking do mięs.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytania i odpowiedzi (3)

Powiadom o pytaniach
Czy piekarnik Amica EB954BA+ IN Pyroliza będzie dostępny jeszcze w sklepie RTV Euro AGD???
Witam mam pytanie czy piekarnik będzie jeszcze dostępny w sklepie RTV Euro AGD
Dzień dobry, Czy jest gdzieś udokumentowana funkcja demo, która, jak okazuje się od czasu do czasu, może zostać włączona (nie wiadomo w jaki sposób) i uniemożliwia włączenie grzałki - a w instrukcji obsługi nie ma wzmianki jak ją wyłączyć/włączyć. Przy takim ustawieniu piekarnik jest niefunkcjonalny.
zgłaszający problem do rozwiązania zapytał 1 rok temu
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Amica EB954BA+ IN Pyroliza, wpisz 1074179 w wyszukiwarce euro.com.pl.