Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

PenDrive Leef Bridge microUSB/USB 16GB

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
PenDrive Leef Bridge microUSB/USB 16GB
Leef Bridge microUSB/USB 16GB
9,99 zł
Opis i dane
Leef Bridge pozwala w łatwy sposób wymieniać pliki między komputerem Mac lub Windows, czy tabletem a smartfonami opartymi na systemie Android. Leef Bridge posiada dwa złącza: microUSB oraz pełnowymiarowe złącze USB, które korzystają z tej samej pamięci. Dzięki temu można, w wyjątkowo prosty sposób, pobierać i przenosić zdjęcia, filmy, muzykę, czy dokumenty z dowolnego kompatybilnego urządzenia na inne. Wszystkie produkty Leef są odporne na działanie wody, wstrząsów i pyłu, chroniąc Twoje wspomnienia przed wypadkami losowymi.
Zwiększ pojemność pamięci masowej
Zwiększ pojemność pamięci masowej
Przechowuj wszystkie swoje dane w jednym bezpiecznym miejscu na pendrivie Leef Bridge microUSB/USB 16GB, dzięki pojemności 16 GB . Przenieś na niego swoje zdjęcia i filmy, pliki muzyczne flac/mp3 i inne dokumenty, kótre zajmują wiele miejsca na dysku HDD twojego komputera, osłabiając jego wydajność. Teraz możesz przechować na pendrivie swoje wszystkie niezbędne dane i w prosty sposób je przenieść na inne urządzenia.
Podłącz pendrive do swojego smartfona
Pendrive posiada złącze USB 2.0 dzięki czemu można przesyłać z niego dane nawet z szybką prędkością na inne urządzenia. Wystarczy podłączyć dysk kablem USB do komputera, telewizora, konsoli, drukarki lub innego kompatybilnego urządzenia, aby przesyłać dane. Możesz także podłączyć pendrive Leef za pomocą złącza micro USB do smartfona lub tableta, aby w szybki sposób skopiować dane.
Podłącz pendrive do swojego smartfona

Dane techniczne

PenDrive Leef Bridge microUSB/USB 16GB

Pojemność 16 GB
Typ podłączenia USB 2.0, microUSB
USB OTG tak
Wymiary  21.7 x 38.6 x 8 mm
Odcień dominujący  inny
Kod producenta  LBR00BB016E6
Gwarancja   
Gwarancja  60 miesięcy
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  KOMSA Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: do 29
  • Pojemność: 16 GB
  • Typ podłączenia: USB 2.0, microUSB
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Leef Bridge microUSB/USB 16GB, wpisz 1046090 w wyszukiwarce euro.com.pl.