Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

patelnia Ballarini Versilia 20 cm

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
patelnia Ballarini Versilia 20 cm
Ballarini Versilia 20 cm
Opis i dane

Doskonały wygląd i niezawodność to cechy, którymi charakteryzuje się najnowsza linia patelni Ballarini – Versilia. Najwyższą jakość produktów potwierdzamy wydłużoną, aż siedmioletnią gwarancją!

Patelnie Versilia pokryte są wyjątkowo odporną, trójwarstwową powłoką non-stick Keravis. Powierzchnia ta wzmacniana jest drobinami ceramicznymi, co uodparnia ją na wybrzuszenia, ścieranie i zarysowania.

Patelnia Versilia wykonana jest z grubego, wysokiej jakości aluminium. Dno patelni wzmacniane jest warstwą stali nierdzewnej, co umożliwia stosowanie jej na kuchenkach indukcyjnych. Naczynia Versilia można stosować również we wszystkich innych typach kuchenek – ceramicznych, elektrycznych, gazowych i halogenowych. Zaletą wzmocnionego dna jest również magazynowanie ciepła, które potem oddawane jest przygotowywanej potrawie. Dzięki temu smażenie jest krótsze, bardziej efektywne i energooszczędne.

Linię patelni głębokich Versilia szczególnie polecamy osobom, które cenią trwałość i niezawodność produktu podczas jego intensywnego użytkowania. Ciemny kolor powłoki zewnętrznej i powierzchni non – stick dodaje naczyniu elegancji.

Dane techniczne

patelnia Ballarini Versilia 20 cm

Średnica 20 cm
Wskaźnik nagrzania patelni nie
Powłoka wewnętrzna nieprzywierająca
Powłoka zewnętrzna aluminium
Przeznaczenie do smażenia
Kolor  czarny
Możliwość używania na kuchniach indukcyjnych tak
Możliwość mycia w zmywarce tak
W zestawie  patelnia 20 cm
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  40 x 20 x 4 cm
Waga z opakowaniem  0,50 kg
Gwarancja   
Gwarancja  7 lat
Producent   
Nazwa producenta / importera  Ballarini.pl sp. z o.o. sp. k.
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Ballarini
  • Cena: od 100
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Ballarini Versilia 20 cm, wpisz 1073853 w wyszukiwarce euro.com.pl.