Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

patelnia Ambition 34228 Fusion 2

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
patelnia Ambition 34228 Fusion 2
Ambition 34228 Fusion 2
44,99 zł
Opis i dane
Wysokiej jakości aluminiowy szkielet doskonale przewodzi ciepło. Patelnie szybko i równomiernie się nagrzewają, pozwalając na gotowanie z wykorzystaniem minimalnej ilości energii elektrycznej. Doskonale sprawdzają się na każdym typie kuchenek, w tym na płycie indukcyjnej. Wyposażone są w ergonomiczne rączki i uchwyty typu Soft Touch, gwarantując pewne trzymanie naczynia w dłoni. Dodatkowo patelnia posiada dno typu plaster miodu, zapewniając równomierne smażenie na całej powierzchni.

Powłoka ceramiczna oparta na technologii Sol-Gel, wykonana z naturalnych minerałów, pozbawiona jest PTFE, PFOA, ołowiu i kadmu. Jest bezpieczna dla zdrowia, przyjazna środowisku i niezwykle praktyczna. Naturalna powłoka ceramiczna posiada doskonałe właściwości nieprzywierające. Powłoka ceramiczna jest odporna na zadrapania i działanie wysokich temperatur. Idealnie gładka, nieporowata struktura powłoki gwarantuje gotowanie i smażenie bez przywierania oraz niezwykłą łatwość czyszczenia.

Dane techniczne

patelnia Ambition 34228 Fusion 2

Średnica 24 cm
Wskaźnik nagrzania patelni nie
Powłoka wewnętrzna ceramiczna
Powłoka zewnętrzna aluminium
Przeznaczenie do smażenia
Kolor  zielony
Możliwość używania na kuchniach indukcyjnych tak
Możliwość mycia w zmywarce tak
W zestawie  patelnia 24 cm
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  25 x 25 x 5 cm
Producent   
Nazwa producenta / importera  Dajar Sp. z o.o.
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Ambition 34228 Fusion 2, wpisz 214887 w wyszukiwarce euro.com.pl.