Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

osłona przeciwsłoneczna JJC HB-35

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
osłona przeciwsłoneczna JJC HB-35
JJC HB-35
Opis i dane
Jest to w pełni funkcjonalny zamiennik oryginalnej osłony przeciwsłonecznej Nikon HB-35 przeznaczona do obiektywu Nikkor 18-200mm f/3,5-5,6 VR.

Osłona ta została specjalnie zaprojektowana do w/w obiektywu co daje gwarancję optymalnej funkcjonalności. Nie powoduje winietowania. Jest mocowana na zewnętrznych zaczepach obiektywu, dzieki czemu filtry mogą być przykręcane bezpośrednio w gwint obiektywu - nie są odsunięte od obiektywu jak w przypadku innych osłon z podwójnym gwintem. Osłona może być zakładana i zdejmowana bez konieczności odkręcania filtrów z obiektywu.

Wykonana z wysokiej jakości tworzywa, wewnętrzna strona osłony jest matowa, co gwarantuje skuteczną ochronę przed niepożądanymi odblaskami.

Niezbędny element wyposażenia każdego amatora fotografii. Osłona chroni obiektyw przed bocznymi flarami oraz przednią soczewkę przed uszkodzeniem. Zapobiega powstawaniu flar na zdjęciach.

osłona przeciwsłoneczna JJC HB-35

Marka kompatybilnych obiektywów  Nikon
Średnica filtra obiektywu  nie dotyczy
Modele kompatybilnych obiektywów  Nikkor 18-200mm f/3,5-5,6 VR
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  FoxFoto
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących JJC HB-35, wpisz 1070620 w wyszukiwarce euro.com.pl.