Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

orbitrek NordicTrack Elite 11.0

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
orbitrek NordicTrack Elite 11.0
NordicTrack Elite 11.0
Opis i dane
Orbitrek programowany NordicTrack Elite 11.0 to profesjonalny sprzęt do domowego użytku. Orbitrek wyposażony jest komputer z 6" calowym ekranem LCD, który wyświetla najważniejsze parametry treningu.

Atuty sprzętu to m.in. koło zamachowe o wadze 14 kg, 22 poziomów oporu magnetycznego, regulowane płozy oraz wysokość nachylenia i szeroki zakres programów treningowych, które zapewniają zróżnicowanie treningu na każdym etapie. Orbitrek NordicTrack Elite 11.0 to bezpieczny i komfortowy sprzęt, z pomocą którego trening będzie efektywny a jego efekty szybko zauważalne.

6-CALOWY WYŚWIETLACZ MONOCHROMATYCZNY

Dzięki temu wyświetlaczowi możesz monitorować spalanie swoich kalorii i przebieg treningu. Szeroki kąt widzenia monitora pozwala swobodnie odczytywać prędkość, czas, dystans, puls i spalane kalorie. Unikalny system dźwiękowy pomaga Ci utrzymać tempo oraz na bieżąco kontrolować postęp swojego treningu.

PASEK TELEMETRYCZNY

Zmaksymalizuj swoje rezultaty z monitorem pracy serca. Bezprzewodowy pasek telemetryczny przesyła odczyty na wyświetlacz urządzenia, abyś miał podgląd swojego treningu i abyś mógł na bieżąco kontrolować swój trening.

KOMPATYBILNY Z SYSTEMEM IFit

Rewolucyjny interaktywny system treningowy iFit pomaga Ci trenować mocniej z każdym kolejnym treningiem. Mierzy Twój postęp, pozwala odwzorować bieg za pomocą Google Maps oraz przeprowadzić trening na wyświetlaczu HD z gwiazdą Jillian Michaels. System wymaga modułu iFit wireless (do kupienia osobno).


KÓŁKA TRANSPORTOWE

Szybki system przemieszczania orbitreka z pokoju do pokoju za pomocą wbudowanych kółek.

POJEMNIK NA BIDON

Pojemnik na bidon pozwoli Ci nawodnić organizm podczas treningu. Uchwyt jest łatwo dostępny i nie koliduje z ruchami na orbitreku.

TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU!

Korzystaj z komfortu jaki daje wentylator AutoBreeze. Automatycznie dopasowuje się do prędkości i charakteru Twojego treningu. Umieszczony jest na konsoli głównej, blisko Twojego ciała, abyś mógł odczuć przyjemy chłód w trakcie wykonywania ćwiczeń.

Długość kroku: 41,91 cm


Dane techniczne

orbitrek NordicTrack Elite 11.0

Klasa urządzenia HB - użytek domowy
Rodzaj oporu magnetyczny
Regulacja oporu tak
Stopnie regulacji oporu 26-stopniowa
Regulacja kąta nachylenia kierownicy/uchwytu tak
Maksymalna waga użytkownika 145 kg
Rolki transportowe tak
Funkcje komputera  wyświetlacz LCD, pulsometr wbudowany w rączki, czas, dystans, prędkość, kalorie, puls, WATT, RPM, pas telemetryczny, wbudowane głośniki, możliwość podłączenia odtwarzacza MP3, 26 programów treningowych, wentylator
Ćwiczone mięśnie   
dwugłowe uda, czworogłowe uda, łydki, pośladkowe, dwugłowe ramienia, trójgłowe ramienia, naramienne, klatki piersiowej, grzbietu
Parametry fizyczne   
Wymiary  149 x 61 x 158 cm
Waga  104 kg
Waga koła zamachowego 14 kg
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  BACHA SPORT
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: NordicTrack
  • Rodzaj oporu: magnetyczny
  • Regulacja oporu: tak
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących NordicTrack Elite 11.0, wpisz 1072902 w wyszukiwarce euro.com.pl.