Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie Techland Twoje Studio Projektowe: Dom Wnę Ogr

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie Techland Twoje Studio Projektowe: Dom Wnę Ogr
Techland Twoje Studio Projektowe: Dom Wnę Ogr
0 zł
Opis i dane
    Od pięciu lat najlepiej sprzedający się program do projektowania domów, wnętrz i ogrodów na świecie! Twoje studio projektowe to najlepszy program do projektowania domów, wnętrz i ogrodów na świecie teraz w profesjonalnej polskiej wersji językowej! Program w doskonały sposób łączy amerykański bestseller w dziedzinie projektowania domów i wnętrz Professional Home Design oraz najlepszy programu do projektowania ogrodów Master Landscape. Dzięki współpracy z polskimi architektami program dostosowana do polskich realiów czyniąc go idealnym narzędziem dla każdego, kto planuje budowę lub remont.
    Importowanie projektów i szkiców – naszkicuj własny plan na kartce i zeskanuj go a program samodzielnie przerobi go na projekt kondygnacji; - Importowanie zdjęć – zeskanuj zdjęcie dowolnego rzeczywistego obiektu: okna, drzwi, płoty, gazony, elewacje i błyskawicznie dodaj go do swojego projektu; - Gotowe szablony i projekty – pozwolą Ci szybko rozpocząć pracę nad własnym projektem i będą inspiracją; - Przekroje projektów w dowolnych płaszczyznach – ułatwiają projektowanie, dobór i rozmieszczenie wyposażenia; - Analiza kosztów – wygodny w użyciu moduł kosztorys pozwala prowadzić na bieżąco analizę kosztów całego projektu; - Planowanie ogrodów – umożliwia miedzy innymi dobór roślin do warunków klimatycznych i glebowych na Twojej działce, symulację wzrostu , roślin (sprawdź jak ogród będzie wyglądał za kilka lat!), planowanie oczek wodnych, nasypów, klombów gazonów.

Dane techniczne

oprogramowanie Techland Twoje Studio Projektowe: Dom Wnę Ogr

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania inne
Liczba urządzeń 1
Wersja językowa  polska
Interoperacyjność   
Wymagania systemowe  Windows® XP i Vista
Wersja  1,0
Gwarancja   
Gwarancja  12 miesięcy
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Techland Twoje Studio Projektowe: Dom Wnę Ogr, wpisz 402993 w wyszukiwarce euro.com.pl.