Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie Techland Tell Me More Performance Francuski 2 poziomy

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie Techland Tell Me More Performance Francuski 2 poziomy
Techland Tell Me More Performance Francuski 2 poziomy
0 zł
Opis i dane
    Tell Me More® to światowy lider wśród programów do nauki języków obcych. Ponad 20 lat temu Tell Me More® jako pierwszy program multimedialny wprowadził komunikacyjną metodę nauki języków obcych. Do dnia dzisiejszego metoda ta uważana jest za najskuteczniejszą metodę nauki języków obcych. Aktualnie ponad 6 milionów użytkowników w 65 krajach korzysta z możliwości jakie daje Tell Me More®. Dzięki wszechstronności programu, użytkownik jest w stanie opanować nie tylko słowo pisane i mówione, zasady gramatyki i słownictwo, ale także powiększyć swą wiedzę o kulturze danego kraju. Dzięki rewolucyjnemu systemowi rozpoznawania głosu użytkownik może prowadzić dialogi z komputerem jak z żywym człowiekiem.
    Tell Me More® Performance to gwarancja osiągnięcia postępów w nauce. Ponad 95% użytkowników zwiększyło swój poziom wiedzy dzięki Performance® już po 50 godzinach nauki. 

Dane techniczne

oprogramowanie Techland Tell Me More Performance Francuski 2 poziomy

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania edukacyjne i językowe
Liczba urządzeń 1
Wersja językowa  polska
Interoperacyjność   
Wymagania systemowe  Windows® 2000, XP lub Vista
Wersja  9,0
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Techland Tell Me More Performance Francuski 2 poziomy, wpisz 808841 w wyszukiwarce euro.com.pl.