Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie Techland Rusjkij Translator

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie Techland Rusjkij Translator
Techland Rusjkij Translator
0 zł
Opis i dane
    Russkij Translator oparty jest o nowe algorytmy tłumaczenia, które stworzone zostały z myślą o języku rosyjskim. Najnowsze osiągnięcia w dziedzinie semantyki, gramatyki porównawczej i lingwistyki informatycznej oraz podobieństwo gramatyki rosyjskiej i polskiej sprawiają, że tekst wynikowy tłumaczenia ma niespotykaną dotąd jakość. Specjalnie zaprojektowane profile oparte o słowniki tematyczne i analizę dziesiątek tysięcy pism z różnych dziedzin dodatkowo podnoszą jakość tłumaczenia.
    Russkij Translator w stosunku do innych translatorów, zawiera wiele nowych technologii m.in.: intuicyjny i prosty sposób zapisu cyrylicy literami łacińskimi, uwzględniający światowe standardy, wraz z inteligentnym systemem ich rozpoznawania; nowy Internet Translator, integrujący się z Internet Explorerem, dający możliwość tłumaczenia stron pomiędzy językami - rosyjskim i polskim z zachowaniem oryginalnego układu strony www.

Dane techniczne

oprogramowanie Techland Rusjkij Translator

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania edukacyjne i językowe
Liczba urządzeń 1
Wersja językowa  polska
Interoperacyjność   
Wymagania systemowe  Win 98/2000/NT SP6/XP/ME
Wersja  1,0
Gwarancja   
Gwarancja  12 miesięcy
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Techland Rusjkij Translator, wpisz 804080 w wyszukiwarce euro.com.pl.