Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie Techland Pc Tajemnice Umysłu Trójpak

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie Techland Pc Tajemnice Umysłu Trójpak
Techland Pc Tajemnice Umysłu Trójpak
0 zł
Opis i dane
    Pakiet trzech programów z serii tajemnice umysłu:
- Pamięć. Program ten zawiera najnowsze metody, techniki i systemy doskonalenia pamięci. Znajdziesz tu ćwiczenia, które zwiększą Twoją zdolność zapamiętywania: tekstów, znaków, liczb, obrazów, sytuacji. Skróci się czas potrzebny na zapamiętanie informacji. Wzrośnie zdolność jej długoterminowego przechowywania. Nabyte umiejętności wykorzystasz, aby zapamiętywać: obce słówka, numery telefonów, terminy spotkań, imiona, nazwiska i twarze, treść czytanych gazet i książek. Każde z zawartych tu ćwiczeń wyposażone jest w opcje pozwalające dostosować je do wieku i możliwości. Można też ćwiczyć w wariancie treningowym, gdzie program notuje wyniki, ocenia postępy i zwiększa poziom trudności.
- Postrzeganie. Patrząc – widzieć, rejestrować, pamiętać. To cel tego programu. Dzięki treningowi postrzegania możesz pozbyć się problemów z koncentracją i podzielnością uwagi, zacząć więcej widzieć i zapamiętywać. Stań się bacznym obserwatorem i czujnym słuchaczem. Powiększ zdolność logicznego i przestrzennego myślenia, rozwiń swoją wyobraźnię. Będziesz więcej wdział wokół siebie. Świat stanie się bardziej wyrazisty i czytelny. Każde z zawartych tu ćwiczeń wyposażone jest w opcje pozwalające dostosować je do wieku i możliwości.Można też ćwiczyć w wariancie treningowym, gdzie program notuje wyniki, ocenia postępy i zwiększa poziom trudności.
- Szybkie czytanie. Informacji koniecznych do funkcjonowania we współczesnym świecie przybywa w lawinowo. Ten program nauczy Ciebie jak je sprawniej czytać i przyswajać. Sprawniej to znaczy szybciej, a jednocześnie z lepszym zrozumieniem oraz łączeniem nowej informacji z całością posiadanej wiedzy. Nauczysz się też czytać wybiórczo, przeszukując tekst celem znalezienia konkretnej informacji. Jest to niezwykle użyteczne np. przy przeglądaniu internetu. Łącząc techniki szybkiego czytania i zapamiętywania wejdziesz na niedostępne dotąd wyżyny wiedzy. Każde z zawartych tu ćwiczeń wyposażone jest w opcje pozwalające dostosować je do wieku i możliwości.

Dane techniczne

oprogramowanie Techland Pc Tajemnice Umysłu Trójpak

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania edukacyjne i językowe
Liczba urządzeń 1
Wersja językowa  polska
Interoperacyjność   
Wymagania systemowe  dla Windows: komputer z wydajnie działającym systemem Windows (Me/NT/2000/XP/Vista)
Wersja  1,0
Gwarancja   
Gwarancja  12 miesięcy
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Techland Pc Tajemnice Umysłu Trójpak, wpisz 400549 w wyszukiwarce euro.com.pl.