Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie PWN Tłumacz komputerowy Translatica Office j. angielski

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie PWN Tłumacz komputerowy Translatica Office j. angielski
PWN Tłumacz komputerowy Translatica Office j. angielski
0 zł
Opis i dane
    Najnowsza wersja najpopularniejszego polskiego systemu tłumaczącego. Znacznie szybsza od poprzedniej wersji, tłumaczy dokumenty poczty elektronicznej, strony www i mowę z niemieckiego na polski, a także dokumenty utworzone w popularnych programach biurowych (edytorach tekstu, arkuszach kalkulacyjnych). Stanowi doskonałe narzędzie do prowadzenia korespondencji w języku niemieckim poprzez , pocztę elektroniczną, dzięki zdecydowanie szybszemu działaniu pozwala na sprawne tłumaczenie e-maili z języka niemieckiego na polski, a po napisaniu odpowiedzi w języku polskim – przetłumaczenie jej na niemiecki.
    Program pozwala tłumaczyć całe dokumenty w MS Word czy MS Excel. Dzięki ścisłej współpracy z najpopularniejszymi programami stanowi doskonałe, nowoczesne narzędzie wspomagające prace biurowe. Jest kompatybilny z najnowszym systemem operacyjnym Microsoft Windows Vista oraz Microsoft Office 2007.

Dane techniczne

oprogramowanie PWN Tłumacz komputerowy Translatica Office j. angielski

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania edukacyjne i językowe
Liczba urządzeń 1
Wersja językowa  polska
Gwarancja   
Gwarancja  12 miesięcy
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących PWN Tłumacz komputerowy Translatica Office j. angielski, wpisz 403584 w wyszukiwarce euro.com.pl.