Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie PWN Multimedialny atlas historyczny  PWN edycja 2008

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie PWN Multimedialny atlas historyczny  PWN edycja 2008
PWN Multimedialny atlas historyczny PWN edycja 2008
0 zł
Opis i dane
    Dzięki kompletowi starannie dobranych map przekrojowych, pochodzących z różnych epok zobaczysz wszystkie wydarzenia z naszych dziejów we właściwej perspektywie. Komplet przekrojowych map wzbogacony został o starannie dobrane hasła encyklopedyczne i zbiór zdjęć i ilustracji. Użytkownik może na własne oczy możesz śledzić dzieje naszego świata, od początków istnienia państw, poprzez przemiany, wojny i rewolucje, a na podstawie zgromadzonych tu wiadomości zrobić własne notatki lub własną prezentację multimedialną.
    W atlasie zamieszczono również prawie 600 cytatów muzycznych, odnoszących się do największych dzieł najwybitniejszych kompozytorów w historii, oraz liczne cytaty filmowe i recytacje dzieł literatury klasycznej, 1000 kalendariów życia i dokonań wybitnych postaci historycznych, oraz gry interaktywne, które w sposób atrakcyjny.

Dane techniczne

oprogramowanie PWN Multimedialny atlas historyczny PWN edycja 2008

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania edukacyjne i językowe
Liczba urządzeń 1
Wersja językowa  polska
Gwarancja   
Gwarancja  12 miesięcy
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących PWN Multimedialny atlas historyczny PWN edycja 2008, wpisz 804073 w wyszukiwarce euro.com.pl.