Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie OpenOffice PL Home 2007 OEM

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie OpenOffice PL Home 2007 OEM
OpenOffice PL Home 2007 OEM
0 zł
Opis i dane
    OpenOfficePL Home 2007 OEM dedykowany jest dla użytkowników domowych oraz małych, średnich firm. Zawiera wszystkie narzędzia niezbędne do pracy na dokumentach. Jego podstawowe zalety, to prosta instalacja, łatwa obsługa, intuicyjny interfejs, bardzo dobra stabilność programu. Program zawiera 6 modułów (edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny z edytorem formuł matematycznych, program do tworzenia prezentacji, program do tworzenia grafiki i program bazodanowy).
    Doskonały dodatek do wszystkich sprzedawanych zestawów komputerowych z systemem Windows. Writer - edytor tekstu, Calc - arkusz kalkulacyjny, Draw - program do tworzenia grafiki, Impress - program do tworzenia prezentacji, Math - edytor formuł matematycznych, Base - prosty program do tworzenia baz danych. Na CD znajduje się również Podręcznik , Użytkownika (PDF)

Dane techniczne

oprogramowanie OpenOffice PL Home 2007 OEM

Informacje podstawowe   
Zastosowanie do pracy biurowej
Liczba urządzeń 1
Wersja językowa  polska
Wymagania   
Wymagania systemowe  Microsoft Windows 98 SE, ME, 2000 (Service Pack 2 lub nowszy), XP, 2003, Vista
Gwarancja   
Gwarancja  12 miesięcy
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących OpenOffice PL Home 2007 OEM, wpisz 400934 w wyszukiwarce euro.com.pl.