Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie OpenOffice Home PL 2010 BOX

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie OpenOffice Home PL 2010 BOX
OpenOffice Home PL 2010 BOX
0 zł
Opis i dane

OpenOfficePL Home 2010 jest najnowszym rozwiązaniem dedykowanym dla użytkowników domowych oraz małych i średnich firm. Zawiera wszystkie narzędzia niezbędne do pracy na dokumentach. Jego podstawowe zalety to prosta instalacja, łatwa obsługa i intuicyjny interfejs. Bogata funkcjonalność i atrakcyjna cena sprawiają, że jest to doskonały dodatek do każdego komputera.
W skład pakietu wchodzą: Writer - edytor tekstu, Calc - arkusz kalkulacyjny, Draw - program do tworzenia grafiki, Impress - program do tworzenia prezentacji, Math -edytor formuł matematycznych, Base – program do baz danych, Dodatki: słowniki, kolekcja czcionek, kolekcja klipartów, szablony dokumentów, podręcznik użytkownika (PDF). Pakiet Mozilla: Firefox - nowoczesna i bezpieczna przeglądarka internetowa, Thunderbird - szybki klient poczty i grup dyskusyjnych, Sunbird - kalendarz biznesowy . Do pakietu dołączone są usługi -12 miesięczny okres dostępu do aktualizacji i wsparcia technicznego. Wersja BOX.

Dane techniczne

oprogramowanie OpenOffice Home PL 2010 BOX

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania biurowe
Liczba urządzeń 1
Wersja językowa  polska
Interoperacyjność   
Wymagania systemowe  Microsoft Windows 2000 (Service Pack 2 lub nowszy), XP, 2003, Vista, Windows 7 (32 i 64 bit)
Wersja  Wydanie BOX
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących OpenOffice Home PL 2010 BOX, wpisz 414821 w wyszukiwarce euro.com.pl.