Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie Nero AG NERO 8 BOX PL

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie Nero AG NERO 8 BOX PL
Nero AG NERO 8 BOX PL
0 zł
Opis i dane
    Nero 8 to najnowsza wersja najpopularniejszego na świecie pakietu multimedialnego, ułatwiającego poruszanie się w cyfrowej rzeczywistości. Teraz porządkowanie i zarządzanie plikami multimedialnymi oraz tworzenie i edytowanie nowej zawartości cyfrowej jest wyjątkowo proste. Elegancka kompozycja i proste w obsłudze narzędzia sprawią, że praca z projektami staje się ciekawa i przyjemna.
    Główne ciekawostki nowej wersji to m.in.: bezpośredni dostęp do wszystkich funkcji w momencie uruchamiania projektu, obsługa formatu High Definition , funkcje przekazu strumieniowego Xbox 360 oraz PlayStation 3, nagrywanie płyt Blu-ray i HD DVD, ochrona danych dzięki technologii SecurDisc, kopiowanie płyty za pomocą zaledwie jednego kliknięcia, grafika zoptymalizowana dla Windows Vista oraz stały dostęp do bezpłatnych aktualizacji. Pakiet Nero 8 składa się już z 25 programów.

Dane techniczne

oprogramowanie Nero AG NERO 8 BOX PL

Informacje podstawowe   
Zastosowanie do archiwizacji danych
Liczba urządzeń 1
Wersja językowa  polska
Gwarancja   
Gwarancja  12 miesięcy
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Nero AG NERO 8 BOX PL, wpisz 401474 w wyszukiwarce euro.com.pl.