Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie Nero AG BurnExpress PL

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie Nero AG BurnExpress PL
Nero AG BurnExpress PL
0 zł
Opis i dane
Firma Nero przedstawia najnowszą wersję oprogramowania Nero BurnExpress. Aplikacja wyodrębniona została ze znanego już wszystkim pakietu Nero Multimedia Suite 10. Pozwala na nagrywanie i kopiowanie płyt CD, DVD oraz Blu-ray. Program całkowicie stworzony w polskiej wersji językowej. Intuicyjny interfejs za pomocą zaledwie paru kliknięć pozwala kopiować i zgrywać swoje pliki z danymi, zdjęcia i muzykę. W łatwy sposób „przeciągaj i upuszczaj” pliki, aby nagrać je na płyty CD, DVD czy Blu-ray, lub by zapisać je na twardych dyskach, w sieci lub na urządzeniach z interfejsem USB. Narzędzie to jest wysoko cenione przez wszystkich użytkowników komputerów, a w szczególności tych dla których najnowsza wersja Nero 10 posiada wiele niewykorzystywanych przez nich funkcji.

Dzięki niezawodnym funkcjom nagrywania stworzenie doskonałych kopii płyt jest niezwykle łatwe. Możesz również zapisać ścieżkę audio z muzyką jako plik mp3 lub WAV w wyjątkowej jakości dźwięku. Konwersja następuje w niezwykle prosty i szybki sposób, dając przy tym maksimum zadowolenia przy minimalnie poświęconym czasie.

Nero BurnExpress to nie tylko doskonałe narzędzie do nagrywania danych. Dzięki technologii SecurDisc masz zapewniony dostęp do swoich tak cennych danych pomimo zarysowań płyty, jej zużycia czy zniszczenia, które są nieodzownym skutkiem użytkowania. SecurDisc to również niezawodne narzędzie do skutecznego, solidnego zabezpieczenia poufnych danych hasłem, zapisanych na standardowych nośnikach CD, DVD czy Blu-ray, ograniczenie dostępu do tych danych przed niepożądanym dostępem osoby trzeciej, weryfikację autentyczności danych oraz zabezpieczenie przed ich skopiowaniem. Pakiet Nero BurnExpress oferuje również obsługę takich technologii jak LightScribe czy Labelflash.

Dzięki LightScribe „wypalisz” silkscreene nadruki bezpośrednio na specjalnych płytach CD, DVD czy Blu-ray. Stworzenie profesjonalnie wyglądającego nadruku na Twoich płytach z danymi, muzyką i wideo jest niezwykle proste. Wystarczy nagrać płytę, następnie odwrócić ją i wypalić etykietę. Nagrywanie i wypalanie nadruku odbywa się w tym samym napędzie. Dzięki tej technologii zbędny jest jakikolwiek tusz czy papier, który mógłby się zwinąć podczas drukowania.

Labelflash to niezwykła technologia pozwalająca na nanoszenie nadruku w postaci napisów lub obrazów na wierzchnią część specjalnej płyty. LabelFlash pozwala na wypalanie obrazów w 256 kolorach . Stworzenie profesjonalnej etykiety trwa zaledwie kilka minut. Oprogramowanie zawiera samouczek który krok po kroku wyjaśniają działanie wszystkich zawartych aplikacji, tak aby możliwe było wykorzystanie ich maksimum możliwości.

Dane techniczne

oprogramowanie Nero AG BurnExpress PL

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania do archiwizacji danych
Liczba urządzeń 1
Wersja językowa  polska
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Nero AG BurnExpress PL, wpisz 420575 w wyszukiwarce euro.com.pl.