Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie Microsoft Word 2013 PL 32/64bit Medialess

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie Microsoft Word 2013 PL 32/64bit Medialess
Microsoft Word 2013 PL 32/64bit Medialess
Opis i dane

W programie Word 2013 możesz tworzyć piękniejsze i atrakcyjniejsze dokumenty oraz pracować z większą ilością typów multimediów, np. z filmami i zdjęciami online. Możesz nawet otwierać pliki PDF. Więcej możliwości pracy z dokumentami: wklej wideo online, otwórz dokument PDF i edytuj jego zawartość, wyrównaj zdjęcia i diagramy przy minimalnym wysiłku. Nowy tryb do czytania jest przejrzysty, nie rozprasza i doskonale się sprawdza na tabletach. Również tworzenie zespołu jest łatwiejsze, dzięki bezpośredniej łączności z przestrzenią online i usprawnionym funkcjom przeglądania, takim jak prosta adjustacja i komentarze.

  • Otwórz ponownie dokument i kontynuuj czytanie od miejsca, gdzie zostało przerwane. Program Word pamięta, gdzie to było — nawet w przypadku otwarcia dokumentu online z innego komputera.
  • Oglądaj internetowe pliki wideo w programie Word bez potrzeby opuszczania dokumentu, dzięki czemu możesz skupić się na zawartości. 
  • W nowym trybie do czytania przepływ tekstu w kolumnach jest automatycznie dostosowywany, aby czytanie z ekranu było łatwiejsze. Mniejsza ilość menu oznacza, że możesz skoncentrować się na treści, mając na widoku tylko te narzędzia, które są przydatne podczas czytania. 
  • Korzystając z szablonów, pokażesz swój styl i profesjonalizm, a także zaoszczędzisz czas. Przeglądaj szablony programu Word z ponad 40 kategorii. 
  • Umieszczaj komentarze i odpowiedzi tuż obok tekstu, którego dotyczy dyskusja, aby każdy od razu widział, kto komu odpowiadał i kiedy 
  • Otwórz plik PDF w programie Word, a jego zawartość, czyli akapity, listy i tabele, będzie można edytować tak samo, jakby był to dokument utworzony w programie Word 
  • Poręczne prowadnice wyrównania wyskakują wtedy, gdy są potrzebne, i znikają, gdy wykonasz operację 
  • Układy dynamiczne pozwalają na eksperymenty. Gdy przeciągniesz zdjęcie, wideo lub kształt do pewnego miejsca, przepływ tekstu zostanie od razu dostosowany. Zwolnij przycisk myszy, a obiekt i otaczający tekst pozostaną dokładnie tam, gdzie mają się znajdować.

Dane techniczne

oprogramowanie Microsoft Word 2013 PL 32/64bit Medialess

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania biurowe
Liczba urządzeń 1
Wersja językowa  polska
Funkcjonalność   
Aktualizacje tak
Funkcje sieciowe  tak
Interoperacyjność   
Wymagania sprzętowe  Procesor 1 GHz lub szybszy, x86- lub x64-bitowy ze zbiorem instrukcji SSE2; 1 GB RAM (wersja 32-bitowa); 2 GB RAM (wersja 64-bitowa); 2 GB miejsca na dysku; pakiet .NET w wersji 3.5 lub wyższej
Kompatybilne systemy operacyjne  Windows
Wymagania systemowe  Windows 8, Windows 7, Windows Server 2008 R2 lub Windows Server 2012
Kompatybilne urządzenia  komputer PC, laptop
Producent   
Nazwa producenta / importera  Microsoft
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Microsoft Word 2013 PL 32/64bit Medialess, wpisz 428316 w wyszukiwarce euro.com.pl.