Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie Microsoft Windows Server 2008 CAL Device (OEM)

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie Microsoft Windows Server 2008 CAL Device (OEM)
Microsoft Windows Server 2008 CAL Device (OEM)
0 zł
Opis i dane
Licencja dostępowa Windows Server 2008 CAL

Microsoft Windows Server 2008 jest systemem operacyjnym Windows Server nowej generacji, który ułatwia informatykom zmaksymalizować kontrolę nad powierzoną im infrastrukturą, zapewniając przy tym wyjątkową dostępność i duże możliwości zarządzania, czego wynikiem jest znacznie bardziej niż kiedykolwiek bezpieczne, niezawodne i solidne środowisko serwera. System Windows Server 2008 dostarcza organizacjom nową wartość, zapewniając wszystkim użytkownikom, niezależnie od lokalizacji, dostęp do pełnego zestawu usług sieciowych. Ponadto system Windows Server 2008 zapewnia uzyskiwanie szczegółowych informacji o systemie operacyjnym i możliwości diagnostyczne, dzięki czemu przyczynia się do oszczędności czasu przeznaczonego na administrowanie, pozwalając na wykorzystanie go na inne zadania biznesowe. <br>  <br>

System Windows Server 2008 jest zbudowany z wykorzystaniem zalet i dużej funkcjonalności wielokrotnie nagradzanego systemu operacyjnego Windows Server 2003 oraz innowacjach wprowadzonych w dodatku Service Pack 1 i systemie Windows Server 2003 R2. Jednak system Windows Server 2008 zawiera o wiele więcej niż tylko udoskonalenia poprzednich systemów operacyjnych. System Windows Server 2008 jest zaprojektowany dla organizacji jako najbardziej produktywna platforma dla zwiększających wydajność aplikacji, sieci i usług sieci Web - od grupy roboczej do centrum danych - zawierającej wiele ciekawych, cennych, nowych funkcji i bardzo ważnych udoskonaleń podstawowego systemu operacyjnego.

W porównaniu z systemem Windows Server 2003 system Windows Server 2008 oprócz nowych funkcji zawiera wydajne udoskonalenia podstawowego systemu operacyjnego. Wśród godnych uwagi udoskonaleń należy wymienić funkcje sieciowe, zaawansowane funkcje zabezpieczeń, zdalny dostęp do aplikacji, centralne zarządzanie rolami serwera, narzędzia do monitorowania wydajności i niezawodności, funkcja klastrów pracy awaryjnej, wdrażanie i system plików. Te i wiele innych udoskonaleń ułatwiają organizacjom uzyskanie maksymalnej elastyczności i dostępności serwerów, a także zapewniają optymalne możliwości sterowania serwerami.

Dane techniczne

oprogramowanie Microsoft Windows Server 2008 CAL Device (OEM)

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania serwerowe
Liczba urządzeń 5
Wersja językowa  polska
Interoperacyjność   
Wymagania systemowe  Windows XP/Vista/7
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie

Ocena klientów

5 na podstawie 2 ocen
5
(2)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Windows Server 2008
25-01-2013,
Feliks10

5 stanowiskowy Windows Server 2008 w wersja językowej polskiej.

Uważam, że to dobra i ciekawa oferta.

Zwłaszcza biorąc pod uwagę cenę!

Polecam!

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
windows server 2008 CAL
27-01-2013,
Shogi

Bardzo dobra cena. Od razu wziąłem 3 pakiety na 15 użytkowników i dzięki temu nie mam problemów z dostępem użytkowników w mojej firmie.

Polecam.

Pokaż całość
Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Microsoft Windows Server 2008 CAL Device (OEM), wpisz 816106 w wyszukiwarce euro.com.pl.