Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

upgrade/aktualizacja Microsoft Windows 7 Anytime Upgrade Home Premium do Ultimate PL

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
upgrade/aktualizacja Microsoft Windows 7 Anytime Upgrade Home Premium do Ultimate PL
Microsoft Windows 7 Anytime Upgrade Home Premium do Ultimate PL
Opis i dane
Produkt jest uaktualnienieniem do wersji Windows 7 Ultimate i wymaga do zainstalowania pełnej wersji Windows 7 Home Premium.
Windows 7 Ultimate to następca systemu Microsoft Windows Vista Ultimate, stworzonego przez firmę Microsoft. Jest to najbardziej kompletna wersja systemu operacyjnego Windows stworzona z myślą o użytkownikach, którzy potrzebują jednego komputera spełniającego różnorodne wymagania związane z pracą, podróżą i rozrywką. Wydanie to w ramach pojedynczego produktu oferuje zaawansowaną infrastrukturę dla firm, funkcje mobilnej produktywności oraz domową rozrywkę cyfrową. System ten posiada wszystkie funkcje wydań Home Premium i Business oraz nowe funkcje zabezpieczeń i ochrony danych. Wysokie standardy bezpieczeństwa i niezawodności idą w parze z komfortem pracy. Wersja Ultimate ułatwia pracę na komputerze przenośnym lub stacjonarnym dzięki nowemu, wydajnemu i przyjemnemu dla oka interfejsowi. Dodatkowo Windows 7 Ultimate pozwala na wyszukiwanie oraz porządkowanie zbiorów dokumentów, zdjęć, filmów czy muzyki. W porównaniu do systemu Windows Vista, Windows 7 posiada wiele nowych funkcji, są to m.in. Problem Steps Recorder, dzięki, któremu użytkownik mający problem przy wykonaniu jakiejś czynności, może nagrać kroki, które wykonuje i wysłać zapisany plik do pomocy technicznej, DirectAccess, za pomocą której można uzyskać dostęp do sieci lokalnej z zewnątrz bez uruchamiania połączenia VPN, czy na przykład wbudowana tekstowa powłoka PowerShell.

Dane techniczne

upgrade/aktualizacja Microsoft Windows 7 Anytime Upgrade Home Premium do Ultimate PL

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania systemowe
Liczba urządzeń 1
Wersja językowa  polska
Funkcjonalność   
Wersja systemu operacyjnego  Home Edition
Interoperacyjność   
Wymagania systemowe  nie dotyczy
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Microsoft Windows 7 Anytime Upgrade Home Premium do Ultimate PL, wpisz 421717 w wyszukiwarce euro.com.pl.