Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie Microsoft Visual Studio 2010 Professional En DVD (BOX)

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie Microsoft Visual Studio 2010 Professional En DVD (BOX)
Microsoft Visual Studio 2010 Professional En DVD (BOX)
0 zł
Opis i dane
Visual Studio® 2010 to odejście od sztywnego podziału linii produktowej ze wględu na funkcje pełnione w zespole, to znaczące uproszczenie dotychczasowego spojrzenia na narzędzie programistyczne.
Dzięki Visual Studio 2010 można w niezwykle prosty sposób zwiększyć wydajność indywidualnych programistów oraz tych pracujących w zespołach. Wysoko rozwinięte mechanizmy testowania i debugowania umożliwiają szybkie odnalezienie wszelkich usterek, a dzięki temu wysoką jakość rozwiązań przy zmniejszeniu kosztu ich tworzenia.
Visual Studio 2010 Professional jest zintegrowanym środowiskiem, które upraszcza tworzenie, debugowanie i wdrażanie aplikacji. Rozbudowane warstwy projektowania pozwalają wyzwolić własną kreatywność oraz dają możliwość połączenia projektantów i dewelopera, aby nadać realne kształty swojej wizji. Umożliwia pracę w spersonalizowanym środowisku z coraz większą liczbą platform do wyboru, takich jak SharePoint i aplikacje Cloud, i przyspieszenie procesu kodowania poprzez wykorzystanie swoich obecnych umiejętności. Zapewnia obsługę zintegrowaną z Test Driven Development i nowymi narzędziami debugowania, które pozwalają szybko i łatwo znaleźć i naprawić błędy, aby zapewnić wysoką jakość rozwiązań.
Visual Studio Professional dodatkowo:
  • pozwala na łatwiejsze tworzenie aplikacji RIA i WPF za pomocą projektantów oraz poprzez wiązanie danych metodą przeciągania i upuszczania
  • pozwala na budowanie aplikacji opartych na Chmurze za pomocą narzędzi Windows Azure
  • pozwala na zintegrowaną obsługę wzorca Model-Widok-Kontroler (MVC)
  • zawiera uproszczone opcje programowania dla aplikacji i serwerów Web.

Dane techniczne

oprogramowanie Microsoft Visual Studio 2010 Professional En DVD (BOX)

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania programistyczne
Liczba urządzeń 1
Wersja językowa  angielska
Interoperacyjność   
Wymagania systemowe  System Microsoft Windows XP z dodatkiem Service Pack (SP) 2, system Windows Server 2003 z dodatkiem SP1 albo nowszy system operacyjny1
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Microsoft Visual Studio 2010 Professional En DVD (BOX), wpisz 420370 w wyszukiwarce euro.com.pl.