Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie Microsoft Publisher 2013 PL 32-bit/x64 Medialess

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie Microsoft Publisher 2013 PL 32-bit/x64 Medialess
Microsoft Publisher 2013 PL 32-bit/x64 Medialess
Opis i dane

Program Microsoft Publisher 2013 ułatwia tworzenie, personalizowanie i udostępnianie szerokiej gamy profesjonalnej jakości publikacji i materiałów marketingowych.

  • Z programem Publisher 2013 można z łatwością przekazywać swoje przesłanie w różnorodnych publikacjach, oszczędzając czas i pieniądze. Teraz możesz tworzyć zawartość wysokiej jakości, nie mając doświadczenia w zakresie projektowania grafiki — bez względu na to, czy są to broszury, biuletyny, pocztówki, kartki z życzeniami czy biuletyny elektroniczne. Publisher 2013 to dobrze wykonana praca już za pierwszym razem. 
  • Korzystaj z ulepszonych narzędzi do edycji obrazu, w tym z możliwości przesuwania, powiększania i przycinania obrazów i symboli zastępczych obrazu, które umożliwiają błyskawiczne zastępowanie obrazów z zachowaniem układu strony. 
  • Projektuj i reorganizuj strony jak profesjonalista dzięki nowej technologii wyrównania obiektów — prowadnice wizualne pomagają bez wysiłku wyrównywać i ustalać położenie zawartości. 
  • Wyświetlaj podgląd wydruku całej strony z mnóstwem narzędzi układu strony i regulowanymi ustawieniami wydruku w nowym widoku Backstage. 
  • Bezpośrednio w programie Publisher 2013 twórz dynamiczne publikacje w krótkim czasie, wklejając i dostosowując bloki konstrukcyjne zawartości, zarówno te wbudowane, jak i stworzone przez społeczność programu Publisher. Do wyboru są liczne elementy strony, takie jak paski boczne i sekcje, jak również kalendarze, obramowania, reklamy i inne. 
  • Skorzystaj z profesjonalnie wyglądających efektów do tekstu, kształtów i obrazów, takich jak miękkie cienie, odbicia i funkcje OpenType, np. ligatury i stylistyczne zamienniki. Bezpośrednio z poziomu programu Publisher możesz nawet przeszukiwać swoje albumy online w usługach Facebook, Flickr i innych, a także dodawać do dokumentu znajdujące się w nich obrazy bez zapisywania ich wcześniej na komputerze.
  • Jeśli zaimportujesz wszystkie obrazy do jednej kanwy, możesz je swobodnie zamieniać miejscami w projekcie, przeciągając i upuszczając.

Dane techniczne

oprogramowanie Microsoft Publisher 2013 PL 32-bit/x64 Medialess

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania biurowe
Nośnik klucz licencyjny
Liczba urządzeń 1
Wersja językowa  polska
Interoperacyjność   
Wymagania sprzętowe  Procesor 1 GHz lub szybszy, x86- lub x64-bitowy ze zbiorem instrukcji SSE2; 1 GB RAM (wersja 32-bitowa); 2 GB RAM (wersja 64-bitowa); 3 GB miejsca na dysku; pakiet .NET w wersji 3.5 lub wyższej
Kompatybilne systemy operacyjne  Windows
Wymagania systemowe  Windows 8, Windows 7, Windows Server 2008 R2 lub Windows Server 2012
Kompatybilne urządzenia  komputer PC, laptop
Producent   
Nazwa producenta / importera  Microsoft
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Microsoft Publisher 2013 PL 32-bit/x64 Medialess, wpisz 428312 w wyszukiwarce euro.com.pl.