Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie Microsoft Project Standard 2013 PL 32-bit/x64 Medialess

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie Microsoft Project Standard 2013 PL 32-bit/x64 Medialess
Microsoft Project Standard 2013 PL 32-bit/x64 Medialess
Opis i dane
Wykorzystaj zalety programu Microsoft Project 2013. Project Standard 2013 oferuje teraz nowy, szykowny wygląd, ale to nie wszystko, co zobaczysz po uruchomieniu programu. Przekonaj się, jak Project 2013 może usprawnić Twoją pracę, dzięki nowym i ulepszonym funkcjom takim jak:
  • Wyświetlanie danych projektu przy użyciu całkiem nowego zestawu dostosowywanych raportów.
  • Rozmawianie z zespołem bez wychodzenia z programu Project przy użyciu wbudowanych funkcji programu Lync.
  • Śledzenie ścieżek zadań w celu rozplątania gąszczu informacji widoku Wykres Gantta.


Szybkie rozpoczynanie pracy

Zamiast stawiać Cię w obliczu pustego pliku, program Project 2013 wprowadza Cię do skonsolidowanego centrum rozpoczynania pracy z projektem. Przeglądaj gotowe szablony, importuj informacje z programu Excel lub witryny programu SharePoint albo po prostu kliknij pozycję Pusty projekt, aby uzyskać czysty widok Wykres Gantta. Możesz w nim także otworzyć poprzednie projekty zapisane na Twoim komputerze lub w usłudze SkyDrive.

Wyświetlanie danych projektu - raporty graficzne
Dzięki programowi Project 2013 możesz tworzyć rzeczowe, kolorowe, profesjonalne raporty bez konieczności eksportowania danych do innego programu. Dodawaj obrazy, wykresy, animacje, łącza i inne elementy — wszystko, czego potrzebujesz, aby przejrzyście i skutecznie udostępnić informacje o stanie projektu uczestnikom projektu i członkom zespołu.

Całkiem nowy zestaw dostosowywanych raportów
Całkiem nowy zestaw wstępnie zainstalowanych raportów wykorzystuje wszystkie zalety nowych możliwości z zakresu grafiki i formatowania. „Ściany” danych odeszły w przeszłość, zastąpione przez wyraziste wykresy i obrazy lepiej przedstawiające całą historię już na pierwszy rzut oka. Do raportów tych możesz dodać lub z nich usunąć dowolne elementy, jakie tylko sobie życzysz. Możesz nawet zmienić kolory!

Raporty dotyczące postępu realizacji
Przykładowy wykres dotyczący postępu realizacji, przedstawiający zadania według planu bazowego, zadania pozostałe i pozostałe zadania rzeczywiste.

Raporty dotyczące postępu realizacji przedstawiają pracę planowaną, wykonaną i pozostałą w postaci linii na wykresie. Zarówno Ty, jak i uczestnicy projektu mogą natychmiast zapoznać się z jego stanem i stwierdzić, czy projekt jest opóźniony w stosunku do harmonogramu, czy też może wyprzedza harmonogram.
Teraz możesz tworzyć dynamiczne raporty dotyczące postępu realizacji w samym programie Project — bez konieczności eksportowania danych!

Rozmawianie z zespołem -
Program Project 2013 ułatwia utrzymywanie kontaktu z członkami zespołu. Uzyskuj aktualizacje postępu, zadawaj szybkie pytania lub nawet prowadź długie dyskusje strategiczne: wszystko bez opuszczania programu Project. Po prostu wskaż kursorem nazwę użytkownika i uruchom konwersację za pomocą wiadomości błyskawicznych, rozmowę wideo, wiadomość e-mail lub nawet połączenie telefoniczne. Aby skorzystać z tej funkcji, musisz mieć zainstalowany program Lync 2010 lub nowszy.

Śledzenie ścieżek zadań
W przypadku złożonego projektu widok Wykres Gantta może zacząć przypominać splątany węzeł pasków i linii i łączy. Aby pomóc w ich posortowaniu, możesz wyróżnić łańcuch łączy — czyli ścieżkę zadań — każdego zadania. Kiedy klikniesz zadanie, wszystkie jego zadania poprzedniki zostaną wyświetlone w jednym kolorze, a wszystkie jego zadania następniki w innym.

Uwzględnianie projektów w dalekiej przyszłości
Dzięki programowi Project 2013 możesz ustawić daty zadań i projektów aż do 2149-12-31. To o cały wiek dłużej niż dotychczas.

Poznawanie innych nowych funkcji - Udostępnianie spotkań
Jeśli eksportujesz raporty, osie czasu lub dane programu Project do innych programów pakietu Office, możesz użyć w tym celu nowej funkcji udostępniania. Dołącz do spotkań w trybie online i udostępnij slajdy programu PowerPoint, dokumenty programu Word, arkusze kalkulacyjne programu Excel i notatki programu OneNote z dowolnym obsługiwanym urządzeniem nawet w razie braku zainstalowanego pakietu Office.

Zapisywanie i udostępnianie plików w chmurze
Chmura to magazyn plików w sieci Web. Możesz uzyskać do niego dostęp za każdym razem, gdy znajdujesz się w trybie online. Teraz zapisywanie plików pakietu Office we własnej witrynie usługi SkyDrive lub w witrynie organizacji jest łatwe. Stąd możesz uzyskać dostęp do harmonogramów programu Project, arkuszy kalkulacyjnych programu Excel, a także innych plików pakietu oraz wszystkie te elementy udostępniać.

Praca niemal z każdego miejsca
Jeśli masz usługę Project Online, możesz uzyskać dostęp do pełnej wersji programu Project niemal z każdego miejsca nawet na komputerach, które nie mają zainstalowanego programu Project 2013. Potrzebujesz tylko połączenia internetowego i komputera z systemem Windows 7 (lub nowszym). Będziesz mieć zawsze najnowszą wersję, bo aktualizacje są automatyczne.

Dane techniczne

oprogramowanie Microsoft Project Standard 2013 PL 32-bit/x64 Medialess

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania biurowe
Liczba urządzeń 1
Wersja językowa  polska
Interoperacyjność   
Wymagania systemowe  Windows 8, Windows 7, Windows Server 2008 R2 lub Windows Server 2012
Producent   
Nazwa producenta / importera  Microsoft
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Microsoft Project Standard 2013 PL 32-bit/x64 Medialess, wpisz 428310 w wyszukiwarce euro.com.pl.