Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie Microsoft PowerPoint 2013 PL 32-bit/x64 Medialess

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie Microsoft PowerPoint 2013 PL 32-bit/x64 Medialess
Microsoft PowerPoint 2013 PL 32-bit/x64 Medialess
Opis i dane

Program PowerPoint 2013 ma całkowicie nowy wygląd. Jest bardziej przejrzysty i dostosowany do użytku na tabletach, dzięki czemu można obsługiwać prezentacje za pomocą gestów naciskania i przesuwania.

  • Widok prezentera pozwala przeglądać notatki na monitorze, podczas gdy odbiorcy widzą tylko slajdy. Automatycznie dostosowuje się do konfiguracji projekcji i można go używać nawet na pojedynczym monitorze. 
  • Kompozycje obejmują teraz rozmaite odmiany, np. różne palety kolorów oraz rodziny czcionek. W programie PowerPoint 2013 poza standardowymi rozmiarami ekranu obsługiwane są również kompozycje panoramiczne. Kompozycję i jej wariant wybiera się na ekranie startowym lub na karcie Projektowanie. 
  • Teraz do dyspozycji jest wiele sposobów udostępniania prezentacji PowerPoint przez sieć Web. Można przesłać łącze do slajdów lub rozpocząć pełnowymiarowe spotkanie w programie Lync, podczas którego wyświetlany jest zbór slajdów, emitowany jest dźwięk i możliwe jest przesyłanie wiadomości błyskawicznych. Odbiorcy mogą dołączać z dowolnych miejsc, korzystając z dowolnych urządzeń oraz z programu Lync lub z usługi prezentacji pakietu Office 
  • Koniec przyglądania się obiektom na slajdach w celu sprawdzenia, czy są wyrównane. Inteligentne prowadnice zostają automatycznie wyświetlone, gdy obiekty, takie jak zdjęcia, kształty lub inne elementy, mają prawie równe rozmiary oraz kiedy są równomiernie rozmieszczone. 
  • Teraz program PowerPoint obsługuje więcej formatów multimedialnych, takich jak .mp4 oraz .mov z plikami wideo H.264, dźwięk w formacie Advanced Audio Coding (AAC) oraz treści w wysokiej rozdzielczości. Program PowerPoint 2013 zawiera więcej wbudowanych koderów-dekoderów, zatem ich instalacja nie jest wymagana do pracy z określonymi formatami plików

Dane techniczne

oprogramowanie Microsoft PowerPoint 2013 PL 32-bit/x64 Medialess

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania biurowe
Liczba urządzeń 1
Wersja językowa  polska
Interoperacyjność   
Wymagania systemowe  Windows 8, Windows 7, Windows Server 2008 R2 lub Windows Server 2012
Producent   
Nazwa producenta / importera  Microsoft
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Microsoft PowerPoint 2013 PL 32-bit/x64 Medialess, wpisz 428313 w wyszukiwarce euro.com.pl.