Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie Microsoft Outlook 2013 PL 32-bit/x64 Medialess

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie Microsoft Outlook 2013 PL 32-bit/x64 Medialess
Microsoft Outlook 2013 PL 32-bit/x64 Medialess
Opis i dane

Program Outlook 2013 wygląda zupełnie inaczej. Jest bardziej przejrzysty. Został zaprojektowany, by umożliwić skupienie się na ważnych rzeczach dzięki przejrzystemu widokowi poczty e-mail, kalendarzy i kontaktów. Komunikowanie się z innymi stanie się skuteczniejsze.

Szybciej zareagujesz na wiadomości, ponieważ wszystko co należy wiedzieć jest widoczne natychmiast. Przeglądaj wiadomości na liście wiadomości, żeby wiedzieć, które najpierw przeczytać i na które zareagować. Odpowiadaj jednym kliknięciem — odpowiedź możesz wpisać w okienku odczytu. W okienku wiadomości możesz również oflagować, skasować lub oznaczyć przeczytane lub nieprzeczytane wiadomości, aby przyspieszyć pracę i nie skupiać się na otwieraniu poszczególnych wiadomości.

  • Na karcie Osoby w jednym miejscu gromadzone są kluczowe dane dotyczące kontaktów: numer telefonu, adres e-mail, adres pocztowy, informacje o firmie, uaktualnienia z portali społecznościowych, a nawet dostępność. Za pomocą tej karty można zaplanować spotkanie, wysłać wiadomość błyskawiczną lub zadzwonić do wybranego kontaktu, co sprawia, że jest ona zintegrowanym centrum wszelkiej komunikacji. 
  • Kalendarz może być czymś więcej, niż źródłem informacji o godzinie następnego spotkania. Do widoku kalendarza możesz dodać lokalną prognozę pogody wraz z aktualnymi warunkami pogodowymi. 
  • Odbieraj wiadomości e-mail, terminy i kontakty przesyłane z witryny Outlook.com (wcześniej Hotmail) za pomocą technologii push — w wygodnym interfejsie programu Outlook. 
  • Pasek nawigacyjny znakomicie przyspiesza komunikację. Możesz za jego pomocą szybko otwierać wiadomości e-mail, kalendarz, kontakty i zadania. Jest tam wszystko, czego potrzebujesz. 
  • Bądź zawsze w kontakcie. Możesz automatycznie otrzymywać najnowsze aktualizacje od osób z ulubionych sieci społecznościowych, takich jak LinkedIn i Facebook. 
  • Jedno kliknięcie pozwala natychmiast zobaczyć, co masz w kalendarzu na dzisiaj, na następny tydzień lub na następny miesiąc. Do wyboru masz różne intuicyjne sposoby filtrowania wiadomości e-mail, porządkowania ich i zarządzania nimi.

Dane techniczne

oprogramowanie Microsoft Outlook 2013 PL 32-bit/x64 Medialess

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania biurowe
Nośnik klucz licencyjny
Liczba urządzeń 1
Wersja językowa  polska
Interoperacyjność   
Wymagania sprzętowe  Procesor 1 GHz lub szybszy, x86- lub x64-bitowy ze zbiorem instrukcji SSE2; 1 GB RAM (wersja 32-bitowa); 2 GB RAM (wersja 64-bitowa); 3 GB miejsca na dysku; pakiet .NET w wersji 3.5 lub wyższej
Kompatybilne systemy operacyjne  Windows
Wymagania systemowe  Windows 8, Windows 7, Windows Server 2008 R2 lub Windows Server 2012
Kompatybilne urządzenia  komputer PC, laptop
Producent   
Nazwa producenta / importera  Microsoft
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Microsoft Outlook 2013 PL 32-bit/x64 Medialess, wpisz 428309 w wyszukiwarce euro.com.pl.