Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie Microsoft OneNote 2013 PL 32/64bit Medialess

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie Microsoft OneNote 2013 PL 32/64bit Medialess
Microsoft OneNote 2013 PL 32/64bit Medialess
Opis i dane

OneNote to notatnik cyfrowy do przechwytywania, przechowywania i udostępniania wszelkiego rodzaju informacji. Pierwszą rzeczą, jaką zobaczysz po otwarciu programu OneNote 2013 to świeży i przejrzysty wygląd, pozwalający skupić się na pomysłach i ideach, zamiast na interfejsie. Całkowita integracja z chmurą oznacza, że możesz uwolnić pliki z dysku twardego komputera, by notatki i informacje mogły być zapisywane i wyszukiwane w podróży — w niemal każdym urządzeniu przenośnym, tablecie lub przeglądarce.

Gdy notatniki są przechowywane w chmurze, można je synchronizować na wszystkich ulubionych urządzeniach z oddzielnymi aplikacjami OneNote do pobrania — na komputerze z oprogramowaniem Windows, telefonie Windows Phone, urządzeniach iPhone, iPad oraz urządzeniach z systemem Android i Symbian. Możesz również korzystać z bezpłatnych programów Office Web App, dostępnych w niemal każdej przeglądarce. Jeśli posiadasz tablet z systemem Windows 8 lub komputer typu slate, aplikacja umożliwiająca obsługę dotykową jeszcze bardziej ułatwia użytkowanie programu OneNote w podróży.

  • Możesz z łatwością rysować, wymazywać i edytować elementy za pomocą palca, pióra lub myszy na dowolnym urządzeniu obsługującym dotyk. Jeśli musisz udostępnić odręczne notatki i martwisz się o ich czytelność, program OneNote może automatycznie przekonwertować je na tekst.
  • Ulepszone narzędzie Wyślij do programu OneNote znacznie ułatwia przechwytywanie elementów widocznych na ekranie, przesyłanie witryn internetowych, bądź całego dokumentu do sekcji notatnika lub sporządzanie szybkich notatek, które zostają automatyczne zapisane i zachowane jako element notatnika. 
  • Można również załączyć dowolny plik z komputera do dowolnej części notatek, co spowoduje zapamiętanie kopii pliku w notatniku. Ponadto można tworzyć lub importować arkusze kalkulacyjne programu Excel oraz diagramy programu Visio bezpośrednio w programie OneNote i edytować informacje już w notatkach. 
  • Łatwiejsza identyfikacja i uwierzytelnianie autorów dzięki zintegrowanym profilom tożsamości w programie OneNote. Wyszukuj zmiany i poprawki w notatnikach po nazwie autora i przeglądaj wszystkie ostatnie zmiany we współużytkowanym notatniku. 
  • Dołączaj do spotkań online i dziel się uwagami z dowolnego obsługiwanego urządzenia, nawet bez zainstalowanego pakietu Office 
  • Program OneNote automatycznie zapisuje i synchronizuje wszystko podczas pracy, co pozwala skoncentrować się na pomysłach i ideach zamiast na plikach. Za pomocą funkcji wyszukiwania błyskawicznego można znaleźć wszelkie informacje wpisane lub zapamiętane w OneNote

Dane techniczne

oprogramowanie Microsoft OneNote 2013 PL 32/64bit Medialess

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania biurowe
Nośnik klucz licencyjny
Liczba urządzeń 1
Wersja językowa  polska
Funkcjonalność   
Aktualizacje tak
Funkcje sieciowe  tak
Interoperacyjność   
Wymagania sprzętowe  Procesor 1 GHz lub szybszy, x86- lub x64-bitowy ze zbiorem instrukcji SSE2; 1 GB RAM (wersja 32-bitowa); 2 GB RAM (wersja 64-bitowa); 3 GB miejsca na dysku;
Kompatybilne systemy operacyjne  Windows
Wymagania systemowe  Windows 8/ 7/ Server 2008 R2/ Server 2012
Kompatybilne urządzenia  komputer PC, laptop
Producent   
Nazwa producenta / importera  Microsoft
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Microsoft OneNote 2013 PL 32/64bit Medialess, wpisz 428308 w wyszukiwarce euro.com.pl.