Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie Microsoft Office 2010 Użytkownicy Domowi i Uczniowie PKC EN

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie Microsoft Office 2010 Użytkownicy Domowi i Uczniowie PKC EN
Microsoft Office 2010 Użytkownicy Domowi i Uczniowie PKC EN
Opis i dane
Pakiet Microsoft Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Uczniów zawiera podstawowe narzędzia potrzebne do efektywnego wykonywania projektów szkolnych i domowych.

Gotowe do użycia szablony dostępne w programach Word 2010 i PowerPoint 2010 pozwalają uczniom i studentom na tworzenie wyróżniających się zadań domowych, a zaawansowane efekty wizualne i funkcje edytowania multimediów ułatwiają twórcze wyrażanie pomysłów. Program Excel 2010 oferuje narzędzia arkusza kalkulacyjnego używane przez profesjonalistów w celu ułatwienia pracy z danymi, począwszy od śledzenia wydatków, aż po tworzenie budżetu domowego. Natomiast program OneNote 2010 zapewnia jedno, uniwersalne, łatwo dostępne miejsce na projekty domowe oraz organizowanie notatek, plików i zasobów.

 

Główne zalety:
 
Edytowanie fotografii z poziomu dokumentów

Łatwe w użyciu narzędzia do edycji obrazów pozwalają zwiększyć atrakcyjność dokumentów i prezentacji, umożliwiając przycinanie obrazów, dostosowywanie ich jasności i kontrastu, wyostrzanie i wygładzanie obrazów oraz dodawanie artystycznych efektów wizualnych bez opuszczania programu Word lub PowerPoint 2010.
Nadawanie prezentacjom ruchu za pomocą programu PowerPoint

Pliki wideo można edytować bezpośrednio w programie PowerPoint 2010 (dzielić długie klipy na krótsze segmenty lub zmniejszać rozmiar plików, tak aby prezentację można było przenosić), a następnie dostosować wygląd prezentacji, zmieniając kolor, dodając nowe efekty wideo oraz nowe dynamiczne przejścia i animacje slajdów.
Uzyskiwanie dostępu, edytowanie i udostępnianie z praktycznie dowolnego miejsca za pomocą aplikacji Office Web Apps

Za pomocą pakietu Office 2010 można wykonywać zadania poza biurem, domem lub szkołą. Wystarczy opublikować utworzony dokument w trybie online, tak aby można było go wyświetlać i edytować oraz uzyskiwać do niego dostęp za pomocą aplikacji Office Web Apps z niemal dowolnego miejsca z aktywnym połączeniem internetowym.
Organizowanie wszystkich informacji w jednym miejscu za pomocą programu OneNote

W programie OneNote 2010 można utworzyć notes cyfrowy, który umożliwia rejestrowanie oraz udostępnianie wszystkich swoich pomysłów i ważnych informacji w postaci tekstu, obrazów, plików wideo i plików dźwiękowych w jednym, łatwo dostępnym miejscu.
Przedstawianie prezentacji z dowolnego miejsca za pomocą programu PowerPoint

Prezentacje programu PowerPoint 2010 można przedstawiać za pośrednictwem przeglądarki sieci Web jednemu lub wielu odbiorcom — nawet jeśli nie mają oni programu PowerPoint — za pomocą funkcji emisji pokazu slajdów.
Łatwiejsze organizowanie dokumentów i poruszanie się po nich w programie Word

Program Word 2010 umożliwia szybsze i łatwiejsze znajdowanie potrzebnych informacji dzięki podsumowaniu wyników wyszukiwania, które zapewnia dostęp do odpowiednich informacji za pomocą jednego kliknięcia, oraz ulepszonemu okienku nawigacji, które udostępnia szkic dokumentów, co przyspiesza przeglądanie, sortowanie i znajdowanie odpowiednich informacji.
Dodawanie wymiaru do danych za pomocą wykresów, schematów i grafiki SmartArt®

Atrakcyjne elementy wizualne w programach Excel, Word i PowerPoint 2010 pozwalają ilustrować pomysły za pomocą ulepszonych narzędzi wykresów, które umożliwiają tworzenie intuicyjnych, dynamicznych wykresów, oraz grafiki SmartArt.
Dostęp do źródeł informacji za pomocą notatek w programie OneNote

Okno programu OneNote można umieścić po jednej stronie ekranu, aby można było w dowolnej chwili sporządzać notatki lub korzystać z nich podczas przeglądania sieci Web w programie Windows Internet Explorer, sprawdzania dokumentu w programie Word albo tworzenia slajdu w programie PowerPoint. W razie potrzeby funkcja notatek połączonych umożliwia szybkie przechodzenie do źródeł informacji za pomocą jednego kliknięcia.
Szybkie znajdowanie odpowiednich funkcji i personalizowanie Wstążki

Nowy widok Microsoft Office Backstage™ umożliwia zapisywanie, udostępnianie, drukowanie i publikowanie dokumentów za pomocą kilku kliknięć. Natomiast dzięki ulepszonej Wstążce można szybko uzyskiwać dostęp do ulubionych poleceń, a także tworzyć karty lub dostosowywać je do indywidualnego stylu pracy.
Szybkie analizowanie informacji w programie Excel za pomocą ulepszonych funkcji

Wykresy przebiegu w czasie programu Excel 2010 umożliwiają tworzenie małych wykresów, które ułatwiają przedstawianie trendów danych. Ulepszone formatowanie warunkowe umożliwia wyróżnianie określonych elementów w zbiorze danych za pomocą kilku kliknięć.

*Wymagane jest odpowiednie urządzenie, połączenie internetowe oraz przeglądarka Internet Explorer, Firefox lub Safari. Istnieją pewne różnice między funkcjami aplikacji Office Web Apps i aplikacji pakietu Office 2010.
Porównaj wersje Office:
 
porównanie wersji Office

Specifikacja:

Rodzina oprogramowania Microsoft Office 2010 Dla użytkowników domowych i uczniów PKC EN
Skład pakietu Word - edytor tekstu
Excel - arkusz kalkulacyjny
PowerPoint - program do tworzenia prezentacji
OneNote - organizator notatek
Wersja językowa Angielska
Wersja produktu PKC
Typ licencji Nowa licencja
Liczba użytkowników 1
Liczba stanowisk 1
Typ nośnika brak
Dodatkowe informacje Tylko nowy komputer PC Odblokowuje wybrany pakiet z wstępnie załadowanego obrazu Office
Wymagania systemowe:
  • Procesor 500 MHz lub szybszy
  • Pamięć: 256 MB pamięci RAM; zalecane 512 MB do obsługi funkcji zaawansowanych.
  • Dysk twardy 3 GB wolnego miejsca na dysku
  • Wyświetlanie Monitor o rozdzielczości 1024 x 576 lub wyższej
  • System operacyjny
  • System operacyjny Windows XP (wymagany jest dodatek SP3) w wersji 32-bitowej, Windows 7, Windows Vista z dodatkiem Service Pack (SP) 1, Windows Server 2003 z dodatkiem SP2 z programem MSXML 6.0 (tylko 32-bitowa wersja pakietu Office), Windows Server 2008 lub nowszy w wersji 32- lub 64-bitowej.
  • Elementy graficzne Sprzętowe przyspieszenie grafiki wymaga karty graficznej zgodnej z programem DirectX 9.0c

W opakowaniu:
  • Licencję z kluczem aktywacyjnym z oprogramowaniem Microsoft Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Uczniów w polskiej wersji językowej
  • Książeczkę/instrukcję

 

 

Dane techniczne

oprogramowanie Microsoft Office 2010 Użytkownicy Domowi i Uczniowie PKC EN

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania biurowe
Liczba urządzeń 1
Wersja językowa  angielska
Interoperacyjność   
Wymagania systemowe  Microsoft Windows XP z Service Pack (SP) 2, Windows Server 2003 z SP1, Vista, Windows 7
Wersja  Karta klucza produktu do aktywacji pakietu Office.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Microsoft Office 2010 Użytkownicy Domowi i Uczniowie PKC EN, wpisz 413960 w wyszukiwarce euro.com.pl.