Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie Microsoft Office 2010 Użytkownicy Domowi i Małe Firmy PKC EN

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie Microsoft Office 2010 Użytkownicy Domowi i Małe Firmy PKC EN
Microsoft Office 2010 Użytkownicy Domowi i Małe Firmy PKC EN
Opis i dane
Pakiet Microsoft Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm zawiera narzędzia potrzebne do utrzymania łączności i zachowania produktywności w domu, w biurze oraz w podróży.

Dostępne z niemal każdego miejsca, wszechstronne narzędzia poczty e-mail, listy zadań i planowania w programie Outlook 2010 pozwalają być w stałym kontakcie. Korzystając z zaawansowanych funkcji edycji multimediów i efektów wizualnych w programach Word 2010 oraz PowerPoint 2010, można tworzyć przyciągające uwagę raporty i prezentacje o profesjonalnym wyglądzie. Używane przez specjalistów narzędzia do analizowania danych w programie Excel 2010 umożliwią bezproblemowe zarządzanie finansami. Program OneNote 2010 udostępnia miejsce do zbierania notatek, wyników badań w sieci Web, dokumentów oraz innych zasobów w celu organizowania projektów służbowych i osobistych.

 

Główne zalety:
 
Edytowanie obrazów z poziomu dokumentów

Proste w użyciu narzędzia do edycji obrazów pozwalają zwiększyć atrakcyjność wizualną dokumentów i prezentacji. Umożliwiają one przycinanie obrazów, dostosowywanie ich jasności i kontrastu, wyostrzanie i wygładzanie obrazów oraz dodawanie artystycznych efektów wizualnych bez opuszczania programu Word 2010 lub PowerPoint 2010.
Edytowanie, udostępnianie oraz uzyskiwanie dostępu z niemal każdego miejsca za pomocą aplikacji Office Web Apps

Za pomocą pakietu Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm można wykonywać zadania poza biurem, domem lub szkołą. Wystarczy opublikować utworzony dokument w trybie online, tak aby można było go wyświetlać i edytować oraz uzyskiwać do niego dostęp za pomocą aplikacji Office Web Apps z niemal dowolnego miejsca z aktywnym połączeniem internetowym.
Szybkie znajdowanie potrzebnych funkcji i personalizowanie środowiska pracy

Nowy widok Microsoft Office Backstage™ umożliwia zapisywanie, udostępnianie, drukowanie i publikowanie dokumentów za pomocą kilku kliknięć. Natomiast dzięki usprawnionej Wstążce można szybko uzyskać dostęp do ulubionych poleceń, a także utworzyć karty lub dostosować je do własnego stylu pracy.
Efektywniejsze zarządzanie informacjami o klientach w programie OneNote

W programie OneNote 2010 można utworzyć notes cyfrowy, który pozwala na przechwytywanie i udostępnianie wszystkich informacji w postaci tekstu, obrazów, plików wideo i plików dźwiękowych w jednym miejscu, a także korzystać z notesów udostępnionych, aby zwiększyć wydajność współpracy z innymi użytkownikami.
Analizowanie finansów w domu i w pracy za pomocą ulepszonych funkcji programu Excel

Wykresy przebiegu w czasie dostępne w programie Excel 2010 umożliwiają tworzenie niewielkich wykresów, które ułatwiają przedstawianie trendów danych. Fragmentatory pozwalają na dynamiczne segmentowanie i filtrowanie danych z tabeli przestawnej w celu wyświetlenia tylko potrzebnych danych, a ulepszone formatowanie warunkowe umożliwia wyróżnianie określonych elementów w zbiorze danych za pomocą kilku kliknięć.
Łatwe śledzenie konwersacji e-mail i zarządzanie nimi w programie Outlook

Widok konwersacji w programie Outlook 2010 pozwala zaoszczędzić czas i kontrolować pocztę e-mail. Ta funkcja umożliwia streszczanie, kategoryzowanie, a nawet ignorowanie zbyt długiej wymiany wiadomości e-mail za pomocą jednego kliknięcia.
Nadawanie prezentacjom ruchu za pomocą programu PowerPoint

Pliki wideo można edytować bezpośrednio w programie PowerPoint 2010 (dzielić długie klipy na krótsze segmenty lub zmniejszać rozmiar plików, tak aby prezentację można było przenosić), a następnie dostosować wygląd prezentacji, zmieniając kolor, dodając nowe efekty wideo oraz nowe dynamiczne przejścia i animacje slajdów.
Dostosowywanie poczty e-mail w celu przyśpieszenia komunikacji w programie Outlook

Dzięki funkcji Szybkie kroki w programie Outlook 2010 można utworzyć i zapisać zadania obejmujące wiele kroków, które można wykonać jednym kliknięciem. Przykładowe zadania to wysłanie odpowiedzi z wezwaniem na spotkanie, przeniesienie do konkretnego folderu, utworzenie nowej wiadomości e-mail dla listy grup i inne.
Przedstawianie prezentacji programu PowerPoint w dowolnym miejscu

Korzystając z emisji pokazu slajdów, można udostępnić prezentację programu PowerPoint 2010 za pośrednictwem przeglądarki sieci Web jednemu lub stu zdalnym odbiorcom — nawet jeśli nie mają oni programu PowerPoint.
Dodawanie wymiaru do danych za pomocą wykresów, schematów i grafiki SmartArt®

Atrakcyjne elementy wizualne w programach Excel, Word i PowerPoint 2010 pozwalają ilustrować pomysły za pomocą ulepszonych narzędzi wykresów oraz grafik SmartArt, które umożliwiają tworzenie intuicyjnych, dynamicznych wykresów.
Porównaj wersje Office:
 
porównanie wersji Office

Specifikacja:

Rodzina oprogramowania Microsoft Office 2010 Dla użytkowników domowych i małych firm PKC EN
Skład pakietu Word - edytor tekstu
Excel - arkusz kalkulacyjny
PowerPoint - program do tworzenia prezentacji
OneNote - organizator notatek
Outlook - menedżer poczty elektronicznej oraz informacji
Wersja językowa Angielska
Wersja produktu PKC
Typ licencji Nowa licencja
Liczba użytkowników 1
Liczba stanowisk 1
Typ nośnika brak
Dodatkowe informacje Odblokowuje wybrany pakiet z wstępnie załadowanego obrazu Office
Wymagania systemowe:
  • Procesor 500 MHz lub szybszy
  • Pamięć: 256 MB pamięci RAM; zalecane 512 MB do obsługi funkcji zaawansowanych.
  • Dysk twardy: 3 GB wolnego miejsca na dysku
  • Wyświetlanie: Monitor o rozdzielczości 1024 x 576 lub wyższej
  • System operacyjny: System operacyjny Windows XP (wymagany jest dodatek SP3) w wersji 32-bitowej, Windows 7, Windows Vista z dodatkiem Service Pack (SP) 1, Windows Server 2003 z dodatkiem SP2 z programem MSXML 6.0 (tylko 32-bitowa wersja pakietu Office), Windows Server 2008 lub nowszy w wersji 32- lub 64-bitowej.
  • Elementy graficzne: Sprzętowe przyspieszenie grafiki wymaga karty graficznej zgodnej z programem DirectX 9.0c

W opakowaniu:
  • Licencję z kluczem aktywacyjnym
  • Książeczkę/instrukcję
  • Oryginalny nośnik DVD z oprogramowaniem Microsoft Office 2010 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm w polskiej wersji językowej

 

 

Dane techniczne

oprogramowanie Microsoft Office 2010 Użytkownicy Domowi i Małe Firmy PKC EN

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania biurowe
Liczba urządzeń 1
Wersja językowa  angielska
Interoperacyjność   
Wymagania systemowe  Microsoft Windows XP z Service Pack (SP) 2, Windows Server 2003 z SP1, Vista, Windows 7
Wersja  Karta klucza produktu do aktywacji pakietu Office.
Producent   
Nazwa producenta / importera  Microsoft
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Microsoft Office 2010 Użytkownicy Domowi i Małe Firmy PKC EN, wpisz 413485 w wyszukiwarce euro.com.pl.