Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie Microsoft (OEM) Office dla Użytkowników Domowych 2007 W32 PL

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie Microsoft (OEM) Office dla Użytkowników Domowych 2007 W32 PL
Microsoft (OEM) Office dla Użytkowników Domowych 2007 W32 PL
0 zł
Opis i dane

    Pakiet zawiera aplikacje: MS Word 2007, MS Excel 2007, MS PowerPoint 2007, MS OneNote 2007. Nie zawiera Outlooka tak jak to było w wersji 2003. Możliwe jest konwertowanie dokumentów programu Office Word 2007, skoroszytów programu Office Excel 2007 oraz prezentacji programu Office PowerPoint 2007 do formatu PDF (Portable Document Format) bezpośrednio z poziomu pakietu.
    Pakiet Microsoft Office 2007 dla Użytkowników Domowych to podstawowy pakiet oprogramowania dla domowych użytkowników komputera, który pozwala szybko i łatwo tworzyć wspaniale wyglądające dokumenty, arkusze kalkulacyjne i prezentacje oraz organizować notatki i informacje w jednym miejscu, co ułatwia i uprzyjemnia wykonywanie zadań.
    W najnowszej wersji wprowadzono nowy, udoskonalony interfejs użytkownika, w którym są wyeksponowane często używane polecenia. Wzbogacone opcje graficzne oraz funkcje , formatowania umożliwiają tworzenie dokumentów o wysokiej jakości. Dodatkowo pakiet zawiera zaawansowane narzędzie do organizowania notatek i informacji. Narzędzie Inspektor dokumentów i ulepszone automatyczne odzyskiwanie dokumentów zapewniają większą niezawodność i dodatkowe zabezpieczenia. Te i wiele innych udoskonaleń sprawiają, że pakiet Office 2007 dla Użytkowników Domowych ułatwia i uprzyjemnia wykonywanie zadań w domu.
    Pakiet do domu, do użytku niekomercyjnego (prywatnego).

Dane techniczne

oprogramowanie Microsoft (OEM) Office dla Użytkowników Domowych 2007 W32 PL

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania biurowe
Liczba urządzeń 1
Wersja językowa  polska
Interoperacyjność   
Wymagania systemowe  Microsoft Windows XP z Service Pack (SP) 2, Windows Server 2003 z SP1, Vista
Wersja  Wersja OEM
Gwarancja   
Gwarancja  12 miesięcy
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Microsoft (OEM) Office dla Użytkowników Domowych 2007 W32 PL, wpisz 804537 w wyszukiwarce euro.com.pl.