Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie MarkSoft Office 2003 - Szybki Start

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie MarkSoft Office 2003 - Szybki Start
MarkSoft Office 2003 - Szybki Start
0 zł
Opis i dane
Kurs ten stanowi doskonały materiał instruktażowy dla osób chcących poznać MS Office 2003, który jest jednym z najpopularniejszych pakietów z oprogramowaniem biurowym. Zawarte w nim programy Word, Excel i PowerPoint stanowią światowy standard w dziedzinie edycji tekstu, obliczeń oraz tworzenia prezentacji. Na podstawie kilku projektów objaśniamy działanie przydatnych narzędzi i funkcji oraz prezentujemy różne sposoby pracy. Oglądając ten kurs nauczysz się m.in. tworzyć i formatować teksty w programie Word, stosować style tekstu, wstawiać tabele i obrazy, numerować strony, wstawiać nagłówki, stopki i tworzyć automatycznie spis treści. Dowiesz się również, w jaki sposób możesz wykorzystać program Excel do wykonywania własnych kalkulacji, jak stosować przydatne funkcje w obliczeniach, wstawiać automatycznie serie danych oraz tworzyć korespondencję seryjną we współpracy z edytorem tekstu. Zobaczysz, jak łatwo można stworzyć profesjonalnie wyglądające prezentacje w programie PowerPoint oraz jak dodawać do nich diagramy, schematy, zdjęcia, filmy czy muzykę. Na kurs składa się 109 filmów o łącznym czasie trwania prawie 7 godzin. Kurs przeznaczony jest dla użytkowników początkujących i średniozaawansowanych.

Wymagania: Windows 98 SE/Me/2000/XP/Vista, Procesor 400 MHz, Pamięć RAM 128 MB, Rozdzielczość ekranu 1024x768, Przeglądarka Internet Explorer 5.5 lub nowsza, Quicktime 7 lub nowszy, Karta dźwiękowa   

Dane techniczne

oprogramowanie MarkSoft Office 2003 - Szybki Start

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania edukacyjne i językowe
Liczba urządzeń nie dotyczy
Wersja językowa  polska
Interoperacyjność   
Wymagania systemowe  Windows XP/Vista/7
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących MarkSoft Office 2003 - Szybki Start, wpisz 420753 w wyszukiwarce euro.com.pl.