Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie MarkSoft Kurs WordPress 3

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie MarkSoft Kurs WordPress 3
MarkSoft Kurs WordPress 3
0 zł
Opis i dane
WordPress to jeden z najlepszych i najpopularniejszych na świecie systemów do tworzenia blogów oraz witryn internetowych. Jest on dostępny za darmo i może być używany bez ograniczeń zarówno prywatnie jak i komercyjnie. Dzięki dużej liczbie dostępnych wtyczek oraz motywów graficznych blogi oparte na WordPressie można łatwo i szybko dostosować do własnych wymagań zarówno pod kątem ich funkcjonalności, jak i wyglądu.

Kurs pozwala na poznanie WordPressa od podstaw. Początkowe lekcje poświęcone są instalacji systemu na własnym komputerze i zmianie najważniejszych ustawień blogu. W kolejnych filmach poznasz sposoby edycji wpisów i stron statycznych oraz możliwości zarządzania komentarzami, zbiorami odnośników i słów kluczowych. Następnie zobaczysz jak łatwo można zmienić wygląd blogu instalując wybrany motyw graficzny. Dowiesz się również, jak rozszerzyć możliwości systemu za pomocą wtyczek i której warto użyć do usuwania spamu z komentarzy, stworzenia galerii zdjęć oraz formularza kontaktowego. Końcowa część kursu poświęcona jest przenoszeniu blogu na serwer w internecie oraz automatycznej i ręcznej aktualizacji systemu WordPress 3.

Kurs składa się z 38 filmów instruktażowych o łącznej długości 3,5 godziny. Do korzystania z kursu oraz z systemu WordPress 3 nie jest niezbędna znajomość PHP, (X)HTML i CSS.

Minimalne wymagania systemowe: Windows XP/Vista/7 lub Linux/MacOS, Procesor 1 GHz, Pamięć RAM 1 GB, Rozdzielczość ekranu 1024x768, Przeglądarka internetowa, Flash, Karta dźwiękowa

Dane techniczne

oprogramowanie MarkSoft Kurs WordPress 3

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania edukacyjne i językowe
Liczba urządzeń nie dotyczy
Wersja językowa  polska
Interoperacyjność   
Wymagania systemowe  Windows XP/Vista/7, MAC OS
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących MarkSoft Kurs WordPress 3, wpisz 816050 w wyszukiwarce euro.com.pl.