Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie MarkSoft Kurs Premiere Pro CS4

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie MarkSoft Kurs Premiere Pro CS4
MarkSoft Kurs Premiere Pro CS4
Opis i dane

Adobe Premiere CS4 to znany program do nieliniowej edycji wideo. Zawiera kompletny zestaw narzędzi do montażu i produkcji filmów. Za jego pomocą możesz przechwycić materiał video z dowolnego źródła, zmontować film, dodać napisy, przejścia czy podkład dźwiękowy. Umożliwia on zastosowanie zaawansowanych technik jak edycja na wielu ścieżkach, dźwięk 5.1 czy kluczowanie kolorem. Zawiera również bogaty zestaw efektów, filtrów oraz rozbudowany edytor tytułów. Umożliwia przy tym dokładną kontrolę nad każdym parametrem za pomocą klatek kluczowych. Oczywiście obsługuje on wszystkie nowoczesne standardy i zapewnia możliwość zapisu w niemal dowolnym formacie na dowolnym nośniku. Adobe Premiere od wielu lat ustanawia standardy w dziedzinie edycji video i jest używany przez profesjonalistów z całego świata. Teraz i Ty możesz do nich dołączyć i poznać bogate możliwości tego programu.

W kursie omawiamy wszystkie etapy tworzenia typowego filmu. Rozpoczynamy od omówienia interfejsu i opcji nowego projektu. Potem zajmiemy się importowaniem plików do projektu np. filmów, zdjęć czy dźwięków. Następnie poznasz narzędzia służące do edycji sekwencji. Dowiesz się także jak dodać tytuły, przejścia czy różne efekty. Zapoznasz się także z edycją dźwięku Na koniec omówimy eksport filmu do pliku i na płytę DVD.

Cały kurs to niemal 3 godziny filmów z komentarzem lektora. To z pewnością najskuteczniejsza i najszybsza metoda nauki. Nasz kurs to jedyna na polskim rynku pozycja omawiająca najnowszą wersję programu Premiere. Warto wspomnieć również o tym, że swój film możesz stworzyć korzystając z darmowej wersji próbnej programu!

Wymagania systemowe:Procesor 1GHz, 256 MB RAM, Windows 9.x/Me/XP/Vista/7, MAC OS, Linux, dowolna przeglądarka internetowa, Adobe Flash Player 9.0 lub nowszy, rozdzielczość ekranu 1024x768, karta dźwiękowa, głośniki

Dane techniczne

oprogramowanie MarkSoft Kurs Premiere Pro CS4

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania edukacyjne i językowe
Liczba urządzeń nie dotyczy
Wersja językowa  polska
Interoperacyjność   
Wymagania systemowe  Windows XP/Vista/7, MAC OS
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących MarkSoft Kurs Premiere Pro CS4, wpisz 427164 w wyszukiwarce euro.com.pl.