Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie MarkSoft Kurs Open Office.org 3 Szybki Start

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie MarkSoft Kurs Open Office.org 3 Szybki Start
MarkSoft Kurs Open Office.org 3 Szybki Start
Opis i dane
OpenOffice.org to wydajny, darmowy pakiet programów biurowych, który doskonale sprawdza się zarówno w pracy jak i w domu. Można go używać do tworzenia przeróżnych dokumentów tekstowych, arkuszy kalkulacyjnych, prezentacji multimedialnych, rysunków i baz danych. Ogromne możliwości tego pakietu oraz to, że jest on dostępny bezpłatnie, przyczyniają się do jego stale rosnącej popularności wśród użytkowników indywidualnych oraz w firmach i instytucjach.

Kurs pozwala na poznanie od podstaw trzech modułów pakietu OpenOffice.org 3. Oglądając poszczególne lekcje dowiesz się, skąd go pobrać i jak zainstalować. Nauczysz się tworzenia dokumentów tekstowych w programie Writer oraz formatowania tekstu i stron w dokumencie. Poznasz możliwości programu Calc w zakresie wykonywania przeróżnych obliczeń, zestawień i wykresów w arkuszu kalkulacyjnym. Nauczysz się też tworzyć prezentacje multimedialne w programie Impress i wzbogacać je o animacje i przejścia pomiędzy slajdami. K

Kurs zawiera wiele informacji o możliwościach, przydatnych funkcjach oraz skrótach klawiszowych, co pozwoli na efektywnie korzystanie z programów w codziennej pracy. Na płycie z kursem zostały zamieszczone dokumenty, dzięki którym można wraz z lektorem wykonywać zadania prezentowane w lekcjach.

Kurs składa się z 78 filmów instruktażowych, trwa łącznie 4 godziny i 20 minut i jest przeznaczony dla początkujących użytkowników pakietu OpenOffice.org.

Dane techniczne

oprogramowanie MarkSoft Kurs Open Office.org 3 Szybki Start

Informacje podstawowe   
Zastosowanie do edukacji i nauki języków
Liczba urządzeń nie dotyczy
Wersja językowa  polska
Wymagania   
Wymagania systemowe  Windows XP/Vista/7
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących MarkSoft Kurs Open Office.org 3 Szybki Start, wpisz 425530 w wyszukiwarce euro.com.pl.