Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie MarkSoft Kurs Gimp - Tworzenie Stron www

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie MarkSoft Kurs Gimp - Tworzenie Stron www
MarkSoft Kurs Gimp - Tworzenie Stron www
Opis i dane
Do stworzenia grafik na strony internetowe, a także całych projektów stron, możesz z powodzeniem wykorzystać program GIMP. Ma on wszystkie niezbędne funkcje i doskonale nadaje się zarówno do tworzenia dowolnych grafik dla stron internetowych jak i do obróbki zdjęć cyfrowych.
Z kursu dowiesz się, jak przy pomocy Gimpa wykonać różne elementy graficzne często wykorzystywane na stronach internetowych. Nauczysz się tworzyć ładnie wyglądające napisy, różnego rodzaju tła, przyciski oraz elementy nawigacji. Dowiesz się, jak zainstalować dodatkowe pędzle i jak wykonywać przydatne desenie. W trakcie kursu poznasz filtry umożliwiające uzyskiwanie ciekawych efektów jednym kliknięciem oraz wiele różnych technik, które są niezbędne podczas pracy w Gimpie. Kurs demonstruje również poszczególne etapy projektowania wyglądu strony WWW, a także sposoby uzyskania obrazów niezbędnych do jej wykonania. Gotowa strona stworzona na bazie projektu znajduje się wśród materiałów dostarczonych z kursem.
Kurs składa się z 42 filmów instruktażowych o łącznej długości ponad 2,5 godzin i jest przeznaczony dla początkujących użytkowników Gimpa.

Wymagania systemowe: Windows XP/Vista/7, Procesor klasy Pentium 800 MHz, Pamięć RAM 256 MB, Karta graficzna z 32 MB pamięci, Windows Media Player

Dane techniczne

oprogramowanie MarkSoft Kurs Gimp - Tworzenie Stron www

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania edukacyjne i językowe
Liczba urządzeń nie dotyczy
Wersja językowa  polska
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących MarkSoft Kurs Gimp - Tworzenie Stron www, wpisz 420724 w wyszukiwarce euro.com.pl.