Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie MarkSoft Kurs Gimp - Fotografia Cyfrowa

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie MarkSoft Kurs Gimp - Fotografia Cyfrowa
MarkSoft Kurs Gimp - Fotografia Cyfrowa
39 zł
Opis i dane
Gimp to darmowy program do obróbki grafiki cyfrowej, posiadający bardzo duże możliwości i dlatego często opisywany jako alternatywa dla Photoshopa. Program ten ma wszystko, co jest potrzebne każdemu dobremu programowi graficznemu i dlatego doskonale nadaje się również do obróbki zdjęć cyfrowych.
Z kursu dowiesz się, jak wykorzystać Gimpa do poradzenia sobie z najczęściej spotykanymi problemami dotyczącymi fotografii cyfrowych. Nauczysz się naprawiać zdjęcia prześwietlone i niedoświetlone, korygować kolory, wyostrzać, poprawiać kontrast, wykonywać retusz portretu czy naprawiać stare, zniszczone fotografie. Dowiesz się, jak uzyskać ciekawe efekty i wzbogacić swoje zdjęcia tak, żeby wyglądały lepiej niż w oryginale. Poznasz kilka ważnych i bardzo przydatnych narzędzi służących do manipulowania obrazem. Nauczysz się wielu podstawowych technik obróbki zdjęć, między innymi zaznaczania oraz maskowania, które są niezbędne do szybkiej i skutecznej pracy w Gimpie i innych programach graficznych o podobnych możliwościach.
Kurs składa się z 40 filmów instruktażowych o łącznej długości 2,5 godziny i jest przeznaczony dla początkujących i średnio zaawansowanych użytkowników Gimpa.

Wymagania systemowe: Windows XP/Vista/7, Procesor klasy Pentium 800 MHz, Pamięć RAM 256 MB, Karta graficzna z 32 MB pamięci, Windows Media Player

Dane techniczne

oprogramowanie MarkSoft Kurs Gimp - Fotografia Cyfrowa

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania edukacyjne i językowe
Liczba urządzeń nie dotyczy
Wersja językowa  polska
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących MarkSoft Kurs Gimp - Fotografia Cyfrowa, wpisz 419535 w wyszukiwarce euro.com.pl.