Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie MarkSoft Kurs Flash - Rysowanie i Animacja

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie MarkSoft Kurs Flash - Rysowanie i Animacja
MarkSoft Kurs Flash - Rysowanie i Animacja
0 zł
Opis i dane
Adobe Flash to doskonałe narzędzie do tworzenia interaktywnych elementów na strony internetowe, a także gier i prezentacji.
Oglądając poszczególne lekcje dowiesz się, jak tworzyć grafikę wektorową wykorzystywaną we Flashu i poznasz niezbędne narzędzia i techniki. Dowiesz się również, jak tworzyć animacje dowolnych elementów, jak modyfikować istniejące animacje za pomocą edytora ruchu, a także nauczysz się animować grafikę w przestrzeni 3D. Wśród poruszanych zagadnień znajdziesz również tematy dotyczące kinematyki odwrotnej, pracy z tekstem, dźwiękiem i obrazem, dogłębne omówienie symboli flashowych oraz metody pracy z kolorem i gradientami.
Kurs zawiera wiele informacji o możliwościach, przydatnych funkcjach oraz skrótach klawiszowych, co pozwoli na efektywnie korzystanie z programu w codziennej pracy. Na płycie z kursem zostały zamieszczone dokumenty, dzięki którym można wraz z lektorem wykonywać zadania prezentowane w lekcjach. Kurs oparty jest na polskiej wersji Flash CS4 i jest przeznaczony dla początkujących użytkowników Flasha.
Kurs składa się z 52 filmów instruktażowych, których czas trwania wynosi łącznie prawie 6 godzin.

Wymagania systemowe: Windows XP/Vista/7, Procesor klasy Pentium 1 GHz, Pamięć RAM 1 GB, Karta graficzna z 32 MB pamięci, Windows Media Player

Dane techniczne

oprogramowanie MarkSoft Kurs Flash - Rysowanie i Animacja

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania edukacyjne i językowe
Liczba urządzeń nie dotyczy
Wersja językowa  polska
Interoperacyjność   
Wymagania systemowe  Windows XP/Vista/7
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących MarkSoft Kurs Flash - Rysowanie i Animacja, wpisz 423063 w wyszukiwarce euro.com.pl.