Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie MarkSoft Kurs Flash Pro CS4

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie MarkSoft Kurs Flash Pro CS4
MarkSoft Kurs Flash Pro CS4
0 zł
Opis i dane
Adobe Flash CS4 to doskonałe narzędzie do tworzenia animacji. Jego zastosowania są niezwykle szerokie. Używa się go m.in. do tworzenia, reklam, prezentacji czy stron internetowych. Flash posiada własny język skryptowy Action Script, który umożliwia budowanie niezwykle złożonych, interaktywnych aplikacji. Najnowsza wersja tego programu oferuje zupełnie nowe możliwości tworzenia animacji, które sprawią, że Twoja praca będzie jeszcze bardziej efektywna. Flash jest właściwie jedynym liczącym się programem w swojej klasie a jego możliwości doceniły miliony specjalistów z całego świata. Prace stworzone we Flashu można spotkać w Internecie niemal na każdym kroku. Jako przykład mogą posłużyć np. banery reklamowe czy po prostu efektowne strony bogate w animacje. Teraz i Ty możesz stworzyć własne dzieła i dołączyć do użytkowników tego wspaniałego programu.

Po obejrzeniu kursu będziesz w stanie bez problemu rozpocząć pracę nad własnymi projektami. Całość składa się z aż 63 filmów z komentarzem lektora. Każde zagadnienie omówione jest krok po kroku z wykorzystaniem praktycznych przykładów. To doskonała metoda nauki, która pozwoli Ci opanować podstawy Flash dosłownie w ciągu kilku godzin.

Całkowita liczba filmów: 63
Czas trwania: 4 h 30 min.

Wymagania systemowe: Procesor 1GHz, 256 MB RAM, Windows 9.x/Me/XP/Vista/7, MAC OS, Linux, dowolna przeglądarka internetowa, Adobe Flash Player 9.0 lub nowszy, rozdzielczość ekranu 1024x768, karta dźwiękowa, głośniki

Dane techniczne

oprogramowanie MarkSoft Kurs Flash Pro CS4

Informacje podstawowe   
Zastosowanie do edukacji i nauki języków
Liczba urządzeń nie dotyczy
Wersja językowa  polska
Wymagania   
Wymagania systemowe  Windows XP/Vista/7, MAC OS
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących MarkSoft Kurs Flash Pro CS4, wpisz 420725 w wyszukiwarce euro.com.pl.