Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie MarkSoft Kurs Drupal 7 - Szybki Start

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie MarkSoft Kurs Drupal 7 - Szybki Start
MarkSoft Kurs Drupal 7 - Szybki Start
0 zł
Opis i dane
Drupal to wydajny system zarządzania treścią (CMS), szeroko stosowany do tworzenia zarówno niewielkich stron internetowych, jak i rozbudowanych witryn społecznościowych. Dzięki swojej modularnej budowie ten dostępny za darmo system jest niezwykle elastyczny i pozwala na dostosowanie go do własnych wymagań poprzez odpowiednią konfigurację poszczególnych elementów oraz użycie dodatkowych modułów.

Kurs pozwala na poznanie Drupala 7 od podstaw. Jest przeznaczony dla osób, które nie miały do tej pory styczności z tym systemem jako administrator i chcą poznać jego sposób działania. Początkowe lekcje są poświęcone instalacji i konfiguracji najważniejszych ustawień Drupala oraz zapoznaniu się z jego interfejsem. W kolejnych filmach zajmujemy się tworzeniem artykułów, stron, kategorii i formularza kontaktowego oraz rozszerzeniem możliwości systemu poprzez instalację edytora tekstu i modułów. Następnie zobaczysz, jak utworzyć blog, forum i ankietę, a także jak zarządzać komentarzami użytkowników oraz samymi użytkownikami, tworzyć nowe rangi użytkowników i nadawać im uprawnienia. Dowiesz się również, jak zmienić wygląd witryny za pomocą skórek, jak korzystać z modułów i które z nich mogą być przydatne podczas tworzenia własnej witryny. Aby móc jeszcze lepiej dopasować system do własnych potrzeb, nauczysz się modyfikować wewnętrzną strukturę artykułów i stron oraz tworzyć nowe rodzaje zawartości.

Kurs składa się z 38 filmów instruktażowych o łącznej długości ponad 4 godziny.

Wymagania programowe:
MS Windows XP/Vista/7 albo Linux / MacOS, przeglądarka internetowa, Flash.

Wymagania sprzętowe:
Procesor: Intel/AMD 1 GHz, pamięć RAM: min. 1 GB, CD-ROM, rozdzielczość ekranu: 1024x768, karta dźwiękowa i głośniki.


Dane techniczne

oprogramowanie MarkSoft Kurs Drupal 7 - Szybki Start

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania edukacyjne i językowe
Liczba urządzeń 1
Wersja językowa  polska
Interoperacyjność   
Wymagania systemowe  Windows XP/Vista/7, MAC OS
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących MarkSoft Kurs Drupal 7 - Szybki Start, wpisz 422747 w wyszukiwarce euro.com.pl.