Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie MarkSoft Kurs AutoCAD 2010

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie MarkSoft Kurs AutoCAD 2010
MarkSoft Kurs AutoCAD 2010
Opis i dane

AutoCAD 2010 to najlepiej sprzedający się program do kreślenia i opracowywania częściowych rysunków 2D, który od lat wyznacza standardy dla całej branży. To doskonałe narzędzie dla każdego projektanta. Łączy wielkie możliwości z łatwą obsługą.

To program używany przez architektów, techników CAD, projektantów, inżynierów, menedżerów projektów oraz menedżerów CAD/IT z niemal każdej branży. Znajduje zastosowanie m.in. w budownictwie, produkcji przemysłowej, inżynierii lądowej i kartografii.

AutoCAD posiada bardzo bogaty zestaw narzędzi, dzięki którym wykonanie nawet najbardziej złożonego projektu nie sprawia żadnych problemów. Wielką zaletą tego programu jest olbrzymia ilość dodatkowych modułów i bibliotek elementów. Dzięki temu mogą z niego korzystać projektanci niemal z każdej branży.

Oczywiście na opanowanie podstaw AutoCAD trzeba poświęcić trochę czasu. Można jednak tą naukę znacznie ułatwić korzystając z naszego kursu.

Kurs pozwoli Ci poznać narzędzia służące do rysowania zarówno prostych, jak i złożonych kształtów. Dowiesz się, jak dodać kreskowanie oraz jak wprowadzać różne modyfikacje. Poznasz techniki pracy z warstwami oraz techniki wymiarowania. Poznasz po prostu wszystkie narzędzia niezbędne do samodzielnej pracy z programem.

Nasz kurs to zestaw filmów z komentarzem lektora. Taka forma nauki pozwoli Ci na opanowanie nawet najbardziej złożonych zagadnień.

Kurs oparty jest na polskiej wersji programu AutoCAD 2010!

Całkowita liczba filmów: 52

Czas trwania: 4 h

Wymagania systemowe: Procesor 1GHz, 256 MB RAM, Windows 9.x/Me/XP/Vista/7, MAC OS, Linux, dowolna przeglądarka internetowa, Adobe Flash Player 9.0 lub nowszy, rozdzielczość ekranu 1024x768, karta dźwiękowa, głośniki

Dane techniczne

oprogramowanie MarkSoft Kurs AutoCAD 2010

Liczba stanowisk nie dotyczy
Funkcjonalność   
Typ oprogramowania edukacyjne i językowe
Wersja językowa  polska
Interoperacyjność   
Wymagania systemowe  Windows XP/Vista/7
Liczba stanowisk nie dotyczy
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących MarkSoft Kurs AutoCAD 2010, wpisz 418318 w wyszukiwarce euro.com.pl.