Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie MarkSoft Historia ludzkości teoria i testy

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie MarkSoft Historia ludzkości teoria i testy
MarkSoft Historia ludzkości teoria i testy
Opis i dane
Bardzo szeroki zakres programu umożliwia poznanie historii od czasów starożytności poprzez średniowiecze, dzieje nowożytne i najnowsze, aż po wydarzenia II wojny światowej (zakres: szkoła podstawowa, gimnazjum i szkoła średnia). To nieoceniona pomoc dla wszystkich pragnących zgłębić tajniki historii! Przejrzysta konstrukcja programu oraz bardzo sprawny moduł wyszukiwania pozwalają szybko odnaleźć poszukiwany materiał. Program składa się z kilku modułów. Oto ważniejsze z nich:

Teoria: To chronologicznie uporządkowana baza danych wydarzeń historycznych wraz z ich opisami, 150 ilustracji, 20 map oraz 29 charakterystyki królów polskich. Program umożliwia wydruk wybranych materiałów. To sprawia, że jest on doskonałym kompendium wiedzy historycznej.

Testy – tryb nauka: To ponad 4000 pytań i odpowiedzi podzielonych na 168 tematów. Po zakończeniu testu wystawiana jest ocena. Program wspomaga proces nauki powtarzając te pytania, na które użytkownik błędnie odpowiedział.

Testy – tryb gry: To połączenie zabawy z nauką. Po zakończeniu testu, program podaje liczbę zdobytych punktów oraz umożliwia wpisanie się na listę 9-ciu najlepszych.

Dane techniczne

oprogramowanie MarkSoft Historia ludzkości teoria i testy

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania edukacyjne i językowe
Liczba urządzeń 1
Wersja językowa  polska
Interoperacyjność   
Wymagania systemowe  Windows 95, 98
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących MarkSoft Historia ludzkości teoria i testy, wpisz 425474 w wyszukiwarce euro.com.pl.