Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie MarkSoft Fotografia cyfrowa na wakacje i na co dzień

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie MarkSoft Fotografia cyfrowa na wakacje i na co dzień
MarkSoft Fotografia cyfrowa na wakacje i na co dzień
Opis i dane
Powrót z wakacji? Ciekawa wycieczka? Impreza? Dużo ciekawych zdjęć, ale... jak przejrzeć zdjęcia cyfrowe? Które ze zdjęć wydrukować? Co zrobić z fotografiami? Jak je edytować? Jeśli zadajesz sobie te lub inne pytania, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie!
Masz przed sobą pakiet z kursem wideo dotyczącym zarządzania i obróbki zdjęć cyfrowych z dołączonym pakietem programów. Kurs przeznaczony jest dla wszystkich posiadaczy aparatów cyfrowych, którzy chcą nauczyć się, jak cyfrowo obrabiać fotografie.
Podczas kursu dowiesz się, jak przenosić zdjęcia do komputera, zarządzać katalogami zdjęć cyfrowych i cyfrowo obrabiać zdjęcia. W dodatku dowiesz się, jak tworzyć albumy i kalendarze w sieci WWW. Kurs zawiera ponad 110 minut filmów z komentarzem lektora, ponad 40 starannie wybranych ćwiczeń i prezentacji w 5 modułach.Dane techniczne

oprogramowanie MarkSoft Fotografia cyfrowa na wakacje i na co dzień

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania do obróbki zdjęć
Liczba urządzeń 1
Wersja językowa  polska
Interoperacyjność   
Wymagania systemowe  Windows XP (SP2) lub Vista z obsługą DirectX
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących MarkSoft Fotografia cyfrowa na wakacje i na co dzień, wpisz 424760 w wyszukiwarce euro.com.pl.