Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie MarkSoft Encyklopedia podboju kosmosu

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie MarkSoft Encyklopedia podboju kosmosu
MarkSoft Encyklopedia podboju kosmosu
0 zł
Opis i dane
Encyklopedia Podboju Kosmosu to multimedialny przewodnik pokazujący historię, współczesność i przyszłość sięgania człowieka do gwiazd. Program prezentuje nie tylko najbardziej znane informacje i materiały o poszczególnych wydarzeniach związanych z podbojem kosmosu, lecz przedstawia także te mniej znane, ale równie ważne i interesujące fakty, które z pewnością warto poznać.

Podbój kosmosu to temat niezwykły i ciekawy. Kosmos od zawsze fascynował ludzi, którzy już od zarania dziejów dążyli do jego poznania. Od starożytnych Egipcjan, poprzez Majów, Kopernika, Galileusza, aż po czasy współczesne - profesjonalni astronomowie i amatorzy z wielkim zapałem oglądali niebo i marzyli o dokonaniu wielkiego odkrycia. Poznawanie kosmosu ze względu na niedoskonałą wciąż technikę jest niestety - i zapewne jeszcze będzie bardzo długo - na etapie początkowym.  Ale istotne jest to, że chociaż wiemy jeszcze tak mało, to z roku na rok nasza wiedza stale się powiększa.

Dane techniczne

oprogramowanie MarkSoft Encyklopedia podboju kosmosu

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania edukacyjne i językowe
Liczba urządzeń 1
Wersja językowa  polska
Interoperacyjność   
Wymagania systemowe  Windows 95, 98, NT, 2000, 2003, Me, XP, Vista, Windows 7
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących MarkSoft Encyklopedia podboju kosmosu, wpisz 815987 w wyszukiwarce euro.com.pl.