Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

upgrade/aktualizacja Kaspersky Antivirus 2013 Upgrade 2stan/12m-cy

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
upgrade/aktualizacja Kaspersky Antivirus 2013 Upgrade 2stan/12m-cy
Kaspersky Antivirus 2013 Upgrade 2stan/12m-cy
Opis i dane

Ochrona, wydajność, brak zmartwień — kwintesencja programu antywirusowego
Każdego dnia pojawia się 125 000 nowych złośliwych programów, więc ochrona antywirusowa przestała być luksusem. Dziś jest to konieczność. Twój komputer potrzebuje skutecznej tarczy antywirusowej, a Ty zasługujesz na rozwiązanie, którym będzie łatwo zarządzać. Renomowany program antywirusowy to podstawa ochrony komputera.
Kaspersky Anti-Virus 2013 udostępnia kluczowe technologie ochrony antywirusowej w formie produktu, który można łatwo pobrać, zainstalować i uruchomić. Kaspersky Anti-Virus 2013 działa w tle i chroni komputer przed wirusami, programami szpiegującymi, końmi trojańskimi, rootkitami i innymi zagrożeniami, nie wpływając znacząco na jego


ZALETY:

 • Chroni przed wszystkimi wirusami

Połączenie funkcji opartych na technologii chmury z działającymi na komputerze zaawansowanymi rozwiązaniami zabezpieczeń sprawia, że program Kaspersky Anti-Virus 2013 jest w stanie zapewnić niezbędną ochronę przed współczesnymi zagrożeniami.

 • Wykrywa nowe, dopiero powstające i nieznane zagrożenia

Oparta na chmurze usługa Kaspersky Security Network gromadzi dane z milionów systemów, które należą do korzystających z niej użytkowników z całego świata. Zgromadzone informacje umożliwiają obronę przed atakami najnowszych wirusów i złośliwych programów. Potencjalne zagrożenia są na bieżąco monitorowane i analizowane, a niebezpieczne działania mogą zostać całkowicie zablokowane, zanim zdążą przynieść jakąkolwiek szkodę.

 • Rozpoznaje witryny budzące podejrzenia i wyłudzające informacje

W programie zastosowano zaawansowane rozwiązania do zwalczania phishingu, które proaktywnie wykrywają fałszywe adresy URL i korzystają z gromadzonych na bieżąco informacji z chmury, pomagając uchronić użytkownika przed witrynami mogącymi wyłudzić cenne dane. Funkcja URL Advisor uzupełnia ponadto kolorowymi znacznikami wszystkie łącza do stron
internetowych, informując w ten sposób użytkownika o poziomie zagrożenia, jakie kryje się za danym łączem i na kolejnych stronach.

 • Zapobiega wykorzystaniu luk w zabezpieczeniach komputera przez złośliwe programy

Cyberprzestępcy i złośliwe programy mogą znaleźć drogę do komputera, jeśli luki w zabezpieczeniach systemu i aplikacji nie zostały usunięte poprzez instalację najnowszych poprawek. Działanie programu Kaspersky Anti-Virus 2013 nie ogranicza się do skanowania w poszukiwaniu zabezpieczeń — dodatkowo analizuje on i kontroluje działania oprogramowania zawierającego luki, by nie mogło wyrządzić żadnych szkód.

 • Automatyczne pobieranie i instalacja — oszczędność czasu i wysiłku

Instalowanie programu wiąże się teraz z mniejszą liczbą czynności wykonywanych ręcznie. Gdy program zostanie po raz pierwszy pobrany z naszej witryny, samodzielnie sprawdza dostępność najnowszej wersji, w razie potrzeby usuwa istniejące złośliwe programy i rozpoczyna instalację.GŁÓWNE FUNKCJE:

 • Kontrola systemu

Nawet jeśli nieznany złośliwy program przedostanie się do komputera, funkcja Kontrola systemu opracowana przez Kaspersky Lab wykryje niebezpieczne zachowanie i zapewni szansę na cofnięcie większości szkodliwych działań.

 • Udoskonalenie! Lepsza ochrona przed wyłudzaniem informacji

Zastosowanie nowego mechanizmu ochrony pozwala skuteczniej bronić się przed internetowymi oszustami, którzy starają się zdobyć dostęp do Twoich danych osobowych.

 • Nowość! Automatyczne zapobieganie wykorzystaniu luk

Nawet jeśli system i aplikacje komputera nie zostały zaktualizowane przez instalację najnowszych poprawek, program Kaspersky Anti-Virus może zapobiec wykorzystaniu luk w zabezpieczeniach poprzez:
  • kontrolę uruchamiania plików wykonywalnych z poziomu aplikacji, które zawierają luki;
  • analizę zachowania plików wykonywalnych pod kątem wszelkich podobieństw do złośliwych programów;
  • ograniczenie działań, które mogą wykonywać aplikacje zawierające luki.

 • Udoskonalenie! Minimalny wpływ na wydajność komputera w większości zastosowań

Program Kaspersky Anti-Virus opracowano tak, by wywierał jak najmniejszy wpływ na działanie sieci, instalowanie programów oraz uruchamianie przeglądarek internetowych i innych aplikacji. Dodatkowo wyposażono go w specjalny Tryb gracza, zapewniający możliwość nieprzerwanej zabawy bez uszczerbku dla bezpieczeństwa.

 • Udoskonalenie! Zoptymalizowane bazy danych wirusów

Dzięki dostarczanym z chmury informacjom na temat zwalczania wirusów znacznemu zmniejszeniu uległ rozmiar bazy danych wirusów przechowywanej na komputerze. Pozwoliło to osiągnąć lepszą wydajność działania i skrócenie czasu trwania instalacji i aktualizacji.

 • Nowość! Wolniejsze wyczerpywanie baterii

W przypadku zainstalowania na laptopie korzystającym z energii baterii program Kaspersky Anti- Virus automatycznie redukuje zużycie zasobów, aby laptop mógł pracować jak najdłużej bez doładowania.

 • Udoskonalenie! Łatwy w użyciu interfejs

Okno głównego interfejsu zostało zaprojektowane w sposób pozwalający na zwiększenie wydajności i łatwości użycia programu podczas wykonywania szeregu typowych czynności, takich jak rozpoczynanie skanowania czy rozwiązywanie problemów.

 • Klawiatura wirtualna

Klawiatura wirtualna pozwala użyć myszy do wprowadzania informacji związanych z bankowością online. W ten sposób twoje dane są zabezpieczone przed wyśledzeniem i kradzieżą przez keyloggery, hakerów i złodziei tożsamości.

Dane techniczne

upgrade/aktualizacja Kaspersky Antivirus 2013 Upgrade 2stan/12m-cy

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania antywirusowe
Liczba urządzeń 2
Wersja licencji  kontynuacja licencji
Wersja językowa  polska
Interoperacyjność   
Wymagania systemowe  Windows XP, Vista, 7, 8
Wersja  Upgrade 2013
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Kaspersky Antivirus 2013 Upgrade 2stan/12m-cy, wpisz 428286 w wyszukiwarce euro.com.pl.