Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie InsERT  Gratyfikant GT rozszerzenie o 50 pracowników/5 podmiotów GGT

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie InsERT  Gratyfikant GT rozszerzenie o 50 pracowników/5 podmiotów GGT
InsERT Gratyfikant GT rozszerzenie o 50 pracowników/5 podmiotów GGT
0 zł
Opis i dane
Gratyfikant GT jest nowoczesnym systemem kadrowo-płacowym, następcą programu Gratyfikant 3. Program polecamy osobom, które w małych i średnich firmach zajmują się sprawami kadrowo-płacowymi, a także biurom rachunkowym.
Gratyfikant GT posiada wiele rozbudowanych funkcji niezbędnych w dziale kadr i płac. Umożliwia prowadzenie ewidencji osobowej w firmie, wystawianie różnego rodzaju umów, ewidencjonowanie wypłat i rachunków, ponadto obsługuje Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, ułatwia wystawianie deklaracji skarbowych (m.in.: PIT-4, PIT-4R, PIT-8AR, PIT-11/8B, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-40) oraz ZUS (m.in.: RCA, RZA, RSA, DRA). System dostosowany jest do obowiązujących przepisów. Gratyfikant GT współpracuje z programem Płatnik.
Gratyfikant GT wchodzi w skład systemu InsERT GT, zintegrowany został z programami księgowymi tej linii – księgą przychodów i rozchodów - Rachmistrzem GT i systemem finansowo-księgowym - Rewizorem GT. Możliwe jest przeniesienie do niego danych zgromadzonych w Gratyfikancie 3 oraz mikroGratyfikancie GT, a także w systemie Płatnik.

Dane techniczne

oprogramowanie InsERT Gratyfikant GT rozszerzenie o 50 pracowników/5 podmiotów GGT

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania kadrowo-płacowe
Liczba urządzeń 50
Wersja językowa  polska
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących InsERT Gratyfikant GT rozszerzenie o 50 pracowników/5 podmiotów GGT, wpisz 816085 w wyszukiwarce euro.com.pl.