Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie G Data Antivirus for MAC 5 PC/2 lata (Kod)

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie G Data Antivirus for MAC 5 PC/2 lata (Kod)
G Data Antivirus for MAC 5 PC/2 lata (Kod)
Opis i dane
Korzystając z G Data AntiVirus for MAC, produktu dedykowanego dla użytkowników Apple, przygotowanego przez niemieckich specjalistów od bezpieczeństwa IT, już nie będziesz musiał obawiać się o swoje cyfrowe bezpieczeństwo. G Data AntiVirus fo MAC oferuje unikalną ochronę przed szkodliwymi programami i próbami phishingu dla urządzeń z systemem OS X®. Nasze oprogramowanie nie tylko aktywnie chroni przed wirusami skierowanymi na urządzenia Mac, ale dodatkowo zabezpiecza komputery z systemem Windows znajdujące się w tej samej sieci.
Ochrona sieci heterogenicznych

Korzystając z rozwiązania antywirusowego dla komputerów systemem OS X chronisz nie tylko swojego „maka”, ale także urządzenia z systemem Windows znajdujące się w tej samej sieci. Złośliwe oprogramowanie może nie być niebezpieczne dla urządzeń typu MAC, jednak może wykorzystać je jako furtkę do ataku na urządzenia pracujące pod systemem Microsoftu. Właśnie z tego powodu G Data AntiVirus for MAC wykrywa także zagrożenia skierowane na system Windows i zapobiega ich rozprzestrzenianiu się w sieci domowej czy firmowej.

Zaprojektowany dla Apple
Dzięki przejrzystemu menu o nowoczesnej stylistyce, użytkownik przez cały czas posiada pełny nadzór nad stanem zabezpieczeń swojego systemu oraz otrzymuje natychmiastowe powiadomienia o zaistniałych atakach złośliwego oprogramowania. Chcesz wiedzieć, które pliki zostały poddane kwarantannie lub kiedy powinno odbyć się kolejne pełne skanowanie systemu? Użytkownicy Apple potrzebują jedynie kilku kliknięć myszą, by uzyskać wszelkie niezbędne informacje. Personalizacja antywirusa? Wszytskie indywidualne ustawienia ochrony dostępne są z poziomu intuicyjnego centrum zabezpieczeń.

G Data AntiVirus for MAC
  • Wielokrotnie nagradzana ochrona przed wirusami, które stanowią zagrożenie dla systemu OS X®, a także dla komputerów z systemem Windows znajdującymi się w jednej sieci.
  • Antiphishing chroniący przed stronami wyłudzającymi poufne informacje. Twoje dane dostępowe do kont bankowych online czy dane kart kredytowych, są zawsze bezpieczne i dobrze chronione przed przestępcami.
  • Aktualizacje oraz polskojęzyczna pomoc techniczna, byś stale mógł czuć się pewnie. Zawsze aktualne bazy sygnatur chronią przed najnowszymi zagrożeniami, a wykwalifikowani konsultanci G Data wspierają Cię w przypadku nieprzewidzianych problemów.
  • Ochrona sieci: wykrywa zagrożenia, które wykorzystują komputery Mac jako bramy dostępowe do zainfekowania urządzeń z systemem Windows.Twoja sieć komputerowa chroniona na wszystkich frontach.
  • Planowane skanowanie: Określaj z góry termin skanowania systemu by zachować go wolnym od infekcji. Możesz zaplanować skanowanie antywirusowe w momencie kiedy nie korzystasz z urządzenia. 

Dane techniczne

oprogramowanie G Data Antivirus for MAC 5 PC/2 lata (Kod)

Informacje podstawowe   
Zastosowanie do ochrony przed wirusami
Nośnik kod cyfrowy
Liczba urządzeń 5
Okres licencji  24 miesiące
Wersja językowa  niemiecka
Dane systemu   
Aktualizacje tak
Wymagania   
Kompatybilny system  OSX
Wymagania systemowe  Mac OS X 10.5.x (Leopard), Mac OS X 10.6.x (Snow Leopard) lub nowszy
Kompatybilne urządzenia  komputer PC, laptop
Producent   
Nazwa producenta / importera  ALSO Polska sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących G Data Antivirus for MAC 5 PC/2 lata (Kod), wpisz 6200823 w wyszukiwarce euro.com.pl.