Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie Corel WinDVD Pro 11 Mini-DVD Box

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie Corel WinDVD Pro 11 Mini-DVD Box
Corel WinDVD Pro 11 Mini-DVD Box
Opis i dane
WinDVD Pro 11 Najpopularniejszy odtwarzacz dysków DVD

Oglądanie filmów Blu-ray™ i Blu-ray 3D™ w rozdzielczości HD z zachwycającą wyrazistością trybu 1080p oraz dźwiękiem przestrzennym nowej generacji. Dzięki wiodącym technologiom obsługi obrazu trójwymiarowego, takim jak sekwencja klatek, anaglify czy polaryzacja 3D, oraz okularom NVIDIA® 3D Vision™ Shutter Glasses lub okularom polaryzacyjnym XpanD, oglądanie obrazów trójwymiarowych jest przyjemnością dla każdego.

Obsługiwane technologie wyświetlania to NVIDIA 3D Vision, Full HD 3D TV (z technologiami sekwencji klatek, szachownicy czy przeplotu linii), HDML1.4 oraz 3D Ready DLP TV. Z wersją pudełkową programu WinDVD Pro 11 dostarczana jest bezpłatnie para okularów do anaglifów.
Nowość! Przekształcanie filmów dwuwymiarowych w trójwymiarowe

Po przekształceniu można cieszyć się prawdziwym obrazem 3D! Program WinDVD Pro 11 analizuje kolor, położenie i charakterystykę klatek w obrazie dwuwymiarowym i tworzy stereoskopowe widoki 3D podczas odtwarzania filmu. Konwersja nagrań dwuwymiarowych na trójwymiarowe jest obsługiwana w przypadku formatu DVD-Video oraz filmów w standardowej i wysokiej rozdzielczości.
Nowość! Obsługa BDXL™

Dzięki technologii BD-Live™ można uzyskiwać dostęp do dodatkowych materiałów filmowych za pomocą odtwarzaczy Blu-ray™ z połączeniem internetowym. Program WinDVD Pro 11 odtwarza teraz także najnowszy format dysków Blu-ray™ o nazwie BDXL, który umożliwia nagrywanie dysków wielokrotnego zapisu o pojemności 100 GB.
Nowość! Zoptymalizowany tryb 3D

Dane techniczne

oprogramowanie Corel WinDVD Pro 11 Mini-DVD Box

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania do obróbki wideo
Liczba urządzeń 1
Wersja językowa  polska
Interoperacyjność   
Wymagania systemowe  Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Wersja  WinDVD Pro 11 ML/PL Mini-DVD Box WDPR11MLMB
Producent   
Nazwa producenta / importera  AB S.A.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Corel WinDVD Pro 11 Mini-DVD Box, wpisz 428348 w wyszukiwarce euro.com.pl.