Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie Corel Paint Shop Pro X5 Box

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie Corel Paint Shop Pro X5 Box
Corel Paint Shop Pro X5 Box
Opis i dane
Program do twórczej edycji zdjęć

Dzięki programowi Corel® PaintShop® Pro X5 miłośnicy fotografii uzyskują jeszcze więcej możliwości ulepszania zdjęć. Dzięki zaawansowanym narzędziom do edycji zdjęć, niesamowitym nowym efektom natychmiastowym oraz dopracowanej technologii HDR uzyskiwanie imponujących zdjęć nigdy nie było łatwiejsze. Całkowicie nowa technologia rozpoznawania twarzy oraz możliwość przypisywania zdjęć do rzeczywistych miejsc. Usprawnione narzędzia projektowe umożliwiają łączenie obrazków ze zdjęciami oraz tworzenie wysokiej jakości grafik na potrzeby materiałów wideo, druku oraz publikacji w Internecie. Ponadto za pomocą nowych, ulepszonych funkcji obsługi serwisów społecznościowych użytkownicy mogą udostępniać swoje zdjęcia w Internecie. Wszystkie te możliwości oferuje program PaintShop Pro X5, który zapewnia najlepsze funkcje tworzenia, edycji, ulepszania i udostępniania niezapomnianych zdjęć i projektów.

Porządkowanie, edytowanie i ulepszanie zdjęć

Twórz imponujące zdjęcia w ciągu kilku sekund dzięki zaawansowanym narzędziom do edycji zdjęć i projektowania graficznego. Ulepszaj zdjęcia korzystając z nowych funkcji obsługi zdjęć o dużej rozpiętości tonalnej (HDR), efektów natychmiastowych i efektu Ciemnia retro. Łatwo organizuj i przeglądaj zdjęcia oraz dodawaj do nich znaczniki kilkoma kliknięciami.

Tworzenie niesamowitych projektów graficznych


Twórz dynamiczne cyfrowe prace artystyczne za pomocą nowych i ulepszonych narzędzi graficznych. Łącz elementy artystyczne ze zdjęciami lub stosuj nowe narzędzia pędzli artystycznych w celu uzyskania wyjątkowych efektów. Ponadto w programie dostępna jest szeroka gama stylów warstw oraz zaawansowanych narzędzi do dopasowywania obrazków, obróbki tekstu i ilustracji wektorowych, za pomocą których można tworzyć grafiki na potrzeby materiałów wideo, druku oraz publikacji w Internecie.

Szybsza i bardziej inteligentna praca


Pomoc i informacje pozwalające wykonać dowolny projekt łatwo znajdziesz we wbudowanych samouczkach wideo oraz dzięki wyłącznemu dostępowi do dodatków do BEZPŁATNEGO pobrania. Łatwe do wykonania instrukcje oraz ekrany Pierwsze kroki pomagają w nauce obsługi nowych i wcześniejszych funkcji. Teraz możesz pracować szybciej i sprawniej niż dotychczas.

Udostępnianie obrazków innym użytkownikom

Błyskawicznie udostępniaj zdjęcia i projekty graficzne za pomocą wbudowanych funkcji obsługi serwisów społecznościowych. Oznaczaj osoby i miejsca dzięki nowym funkcjom znajdowania osób i widoku mapy, a następnie łącz je z listami znajomych w serwisach Facebook i Flickr. Ponadto możesz błyskawicznie wysyłać swoje prace do serwisów Facebook, Flickr i Google+.

Dane techniczne

oprogramowanie Corel Paint Shop Pro X5 Box

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania graficzne
Liczba urządzeń 1
Wersja językowa  polska
Interoperacyjność   
Wymagania systemowe  Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Wersja  PaintShop Pro X5 PL miniBox
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Corel Paint Shop Pro X5 Box, wpisz 428347 w wyszukiwarce euro.com.pl.