Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie Corel CorelDRAW Premium Suite X5 Upgrade

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie Corel CorelDRAW Premium Suite X5 Upgrade
Corel CorelDRAW Premium Suite X5 Upgrade
0 zł
Opis i dane

CorelDRAW ® Premium Suite X5 otwiera się na nowe możliwości stron internetowych, przy jednoczesnym wspieraniu tradycyjnych ilustracji, wykrywania grafiki na potrzeby projektu. Zbudowany w oparciu o znane CorelDRAW ® Graphics Suite X5, wprowadza tworzenie strony internetowej, edycji wideo, animacji flash i oprogramowania, dzięki czemu można zaangażować się więcej, niż kiedykolwiek wcześniej. Tworzenie stron internetowych z pomocą kilkudziesięciu szablonów i stylów strony. Tworzenie interaktywnych animacji flash z ponad 350 wbudowanych efektów multimedialnych. Nawet edycji wideo i szybkie tworzenie filmów high-definition z 30 twórczy szablonów. Teraz możesz zrobić nawet więcej niż Ci się, że to możliwe!

Co zawiera:

  • CorelDRAW® X5
  • Corel® PHOTO-PAINT™ X5
  • Corel® PowerTRACE® X5
  • Corel CAPTURE™ X5
  • Corel® CONNECT™
  • Corel® Website Creator™ X5
  • Corel® VideoStudio® Pro X3
  • SWiSH Max3*
  • WinZip® 14.5 Pro*
  • CorelDRAW® ConceptShare™

Pakiet zawiera absolutnie wszystko co jest potrzebne do profesjonalnego tworzenia i edycji grafiki, składu niewielkich dokumentów, a także tworzenia animacji. Trzon pakietu stanowią CorelDRAW X5 - do edycji grafiki wektorowej oraz Photo-Paint X5 - do edycji grafiki rastrowej. W skład pakietu wchodzą ponadto: Corel PowerTRACE X5 - narzędzie do konwersji obrazów bitmapowych na wektorowe oraz Corel CAPTURE X5 - do zrzutów ekranowych i Corel CONNECT - przeglądarka, pozwalająca na oglądanie zdjęć z lokalnego dysku lub sieci w trybie pełnoekranowym. Program został wyposażony w nowy organizer, który pozwala na lepsze zarządzanie grafikami, projektami, czcionkami i zdjęciami. Wprowadzono też możliwość blokowania paska narzędziowemu - dzięki temu na stałe będzie znajdował się w określonym przez nas miejscu.

CorelDRAW wyposażony został w Camera RAW. Jest to moduł, dzięki któremu program może importować format RAW, co przydaje się podczas importowania zdjęć z aparatów. Obecnie CorelDRAW X5 obsługuje już 330 aparatów cyfrowych. CorelDRAW obsługuje także systemy wielordzeniowe i system Windows 7 - również w wersji wielodotykowej. Co więcej, w usłudze pojawiła się możliwość nowej obróbki próby kolorów. Za jej pomocą program symuluje rzeczywiste barwy. Gotowe pliki mogą być eksportowane do formatu PSD, kompatybilnego z programem Photoshop CS4. W najnowszej wersji aplikacji pojawiła się aktualizacja takich filtrów jak Vibrance czy Grayscale. Poprawiono również działanie efektów w Photo Filter. Rozszerzono także możliwości Corel PowerTRACE X5. Narzędzie umożliwia lepsze tworzenie grafiki wektorowej - z większą precyzją i bardziej łagodnymi kształtami.

Nowa wersja oprócz ulepszeń zapewniających większą szybkość i wydajność programu zawiera również nowy silnik do zarządzania kolorami, usprawniony zestaw narzędzi do pracy z grafiką na strony internetowe i animacjami, a także wiele więcej.

Produkt jest uaktualnieniem i wymaga do działania zainstalowania wcześniejszej wersji programu.

Dane techniczne

oprogramowanie Corel CorelDRAW Premium Suite X5 Upgrade

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania graficzne
Wersja licencji  kontynuacja licencji
Wersja językowa  angielska
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Corel CorelDRAW Premium Suite X5 Upgrade, wpisz 816070 w wyszukiwarce euro.com.pl.