Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

oprogramowanie BINGO education Happy Words 1

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
oprogramowanie BINGO education Happy Words 1
BINGO education Happy Words 1
49 zł
Opis i dane

Cykl programów stanowiących nowoczesną i skuteczną pomoc dydaktyczną do nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. HAPPY WORDS to uniwersalny i spójny materiał edukacyjny, który uczy słownictwa i podstawowych struktur zdaniowych w języku angielskim we właściwym kontekście, zrozumiałym i przyjaznym dla dziecka. Programy komputerowe wspierające naukę języka dla młodszych dzieci są obecnie bardzo popularne i chętnie kupowane przez rodziców. Program „Happy Words” jest niezwykle atrakcyjny wizualnie, co jest podstawowym warunkiem do zainteresowania nim uczniów.
Intuicyjny system nawigacji, nie wymagający pomocy osób dorosłych, umożliwia samodzielną pracę nawet najmłodszym dzieciom. Bajeczny, kolorowy, przyjazny użytkownikowi interfejs zapewnia dodatkową motywację do nauki języka.  Program jest również znakomicie przygotowany pod względem metodycznym i merytorycznym. Program „Happy Words” jest niezwykle uniwersalny i może być wykorzystany przez dzieci do pracy samodzielnej, do pracy z rodzicami, którzy mogą wspierać i nadzorować naukę dziecka, a także przez nauczyciela podczas lekcji.
Jego budowa pozwala na pracę nad wszystkimi umiejętnościami językowymi, zarówno pasywnymi, jak i aktywnymi: słuchaniem, mówieniem, pisaniem i czytaniem, a także nad słownictwem, wymową i, w sposób właściwy dla dzieci, również nad gramatyką. 
Happy Words 1
Teamty:
•    Zwierzęta
•    Rodzina i przyjaciele
•    Jedzenie i picie
•    Sport i czas wolny
•    Numery
•    Przymiotniki
•    Zaimki

Dane techniczne

oprogramowanie BINGO education Happy Words 1

Ogólne informacje   
Typ oprogramowania edukacyjne i językowe
Liczba urządzeń 1
Wersja językowa  polska
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących BINGO education Happy Words 1, wpisz 404909 w wyszukiwarce euro.com.pl.